Spotkanie z absolwentami

27.04 na zoomie odbyło się niecodzienne spotkanie, na którym stawili się uczniowie klas 7 i 8 wraz z wychowawczyniami, przewodniczący KLT wraz z opiekunką, pani Dyrektor oraz pani Prezes, a przede wszystkim… licznie „zalogowani” (szkoda, że nie przybyli) absolwenci naszej szkoły. Było nas dużo, a celem spotkania były wspomnienia dotyczące pobytu w Optimum oraz pomoc najstarszym uczniom naszej szkoły w wyborze przyszłej placówki edukacyjnej. Oto, co po spotkaniu z absolwentami stwierdzili ósmoklasiści:

Uważam, że zorganizowanie spotkania z absolwentami było świetnym pomysłem, ponieważ dzięki temu mogłam dowiedzieć się wielu przydatnych informacji o szkołach oraz posłuchać zdania innych na ten temat. Spotkanie rozwiało wiele moich wątpliwości. Bardzo się cieszę, że w nim uczestniczyłam”.
Maja

Spotkanie z absolwentami uważam za udane, bo dowiedziałam się wartościowych informacji na temat liceum, do którego chciałabym pójść. Wielu absolwentów dało nam cenne rady, które dotyczyły wyboru liceów oraz profilów klas. Spotkanie odbyło się online, ale uważam, że była to bardzo wygodna opcja”.
Oliwia

Moim zdaniem spotkanie było potrzebne, ponieważ mogliśmy poznać ciekawe osoby i ich punkty widzenia. Było niezwykle optymistycznie i motywująco. Z pewnością uspokoiło mnie i utwierdziło w tym, że nie ma się czego obawiać. Po rozmowach z absolwentami ponownie przemyślałem wybór profilu”.
Mikołaj

Bardzo miło było zobaczyć te osoby i posłuchać tego, co mówią. Kiedy wysłuchałem niektórych opinii, to pomogły mi one przyjrzeć się innym szkołom. Jestem pozytywnie nastawiony po spotkaniu”.

Tymon

Spotkanie z absolwentami było ciekawe i wiele można się było dowiedzieć”.
Marcin

 © 2022 Fundacja OPTIMUM.
Designed by Stanley