Nasze osiągnięcia

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Gratulujemy naszym mistrzom!

Gratulujemy uczniom naszej szkoły wysokich osiągnięć w konkursach zDolny Ślązak i zDolny Ślązaczek:
MATEUSZ z kl. 3 gim. – laureat konkursu zDolny Ślązak
z fizyki, historii i biologii
MIKOŁAJ z kl. 3 gim. – finalista konkursu zDolny Ślązak
z fizyki
JULIA z kl. 3 gim. – laureatka konkursu zDolny Ślązak
z j. angielskiego
JAKUB M. z kl. 3 gim. – laureat konkursu zDolny Ślązak
z j. niemieckiego
ADAM z kl.8 - laureat konkursu zDolny Ślązaczek
z matematyki.

Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za powodzenie
w dalszych zmaganiach.

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Gratulujemy naszym uczniom osiągnięć w II Wrocławskim Konkursie Czytelnictwa i Wiedzy o Krajach Angielskojęzycznych „Discover English Speaking Countries 2017”. 

W konkursie wzięło udział 300 uczniów z wrocławskich szkół podstawowych, a Tomasz z kl.6 i Oskar z kl.4 zdobyli w nim wyróżnienia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 


 

Wyniki konkursów zDolny Ślązak Gimnazjalista i innych prestiżowych konkursów w roku szkolnym 2016/2017:
Piotr , uczeń 3 klasy SG Optimum, uzyskał tylko w tym roku szkolnym tytuły: laureata z geografii(zDolny ślązak), finalisty z języka polskiego(zDolny ślązak). laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskego,  finalisty Olimpiady Biologicznej.

Rafał , uczeń 2 klasy SG Optimum, uzyskał tytuł finalisty z historii i wiedzy o społeczeństwie(zDolny ślązak).

 

Uczniowie: Martyna F. , Piotr i Paweł z klasy 3 gimnazjum zostali finalistami konkursu z języka angielskiego Union Jack.

 

Mikołaj i Mateusz z klasy 1 gimnazjum oraz Rafał z klasy 2 gimnazjum zakwalifikowali się do półfinału konkursu Wrocław, moje miasto.

 

 

  


  

Miło nam poinformować, że Marcel, uczeń klasy 6 po raz drugi dołączył do grona laureatów konkursu z Dolny Ślązaczek z języka niemieckiego. 
Serdecznie gratulujemy sukcesu!

 

  


  

W piątek, 25 listopada 2015 roku, otrzymaliśmy wiadomość , że nasz absolwent, Andrzej Turko, otrzymał tytuł: 
DOLNOŚLĄSKI LICEALISTA 2016 .

 

"Każdy z finalistów przeszedł przez miniegzaminy z matematyki, historii, biologii, chemii, fizyki, geografii, polskiego, angielskiego oraz jednego z trzech języków: niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego. Musiał też dokonać autoprezentacji i wykazać się wiedzą o kulturze" jak donosi Gazeta Wyborcza.
Gratulujemy   i z ciekawością będziemy śledzić dalsze sukcesy, bo tego, że będą , jesteśmy pewni. Andrzej zdobył tytuł jako uczeń klasy drugiej liceum.
Andrzeju, jesteśmy dumni! 
Cały tekst

 

 


 

 

 

Trwają zmagania konkursowe uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w prestiżowych konkursach zDolny Ślązak i zDolny Ślązaczek.Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, którzy zakwalifikowali się do etapu powiatowego.Są to: Magda z kl. 5 oraz Ola i Tomek z kl. 6 w konkursie interdyscyplinarnym zDolny Ślązaczek,Tomek i Marcel z kl. 6 w konkursie zDolny Ślązaczek z języka angielskiego,Marcel z kl. 5 oraz Tomek i Marcel z kl. 6 w konkursie zDolny Ślązaczek z języka niemieckiego,Rafał z kl. IIG oraz Piotr i Paweł z kl. IIIG w konkursie zDolny Ślązak – blok humanistyczny,Maria i Piotr z kl. IIIG w konkursie zDolny Ślązak – blok przyrodniczy,Anna, Piotr i Jakub z kl. IIIG w konkursie zDolny Ślązak – blok matematyczno-fizyczny.

  


 

 


  

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

 

Trwają zmagania konkursowe uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum w prestiżowych konkursach zDolny Ślązak i zDolny Ślązaczek.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, którzy zakwalifikowali się do etapu powiatowego. 
Są to: Magda z kl. 5 oraz Ola i Tomek z kl. 6 w konkursie interdyscyplinarnym zDolny Ślązaczek,Tomek i Marcel z kl. 6 w konkursie zDolny Ślązaczek z języka angielskiego,Marcel z kl. 5 oraz Tomek i Marcel z kl. 6 w konkursie zDolny Ślązaczek z języka niemieckiego,Rafał z kl. IIG oraz Piotr i Paweł z kl. IIIG w konkursie zDolny Ślązak – blok humanistyczny,Maria i Piotr z kl. IIIG w konkursie zDolny Ślązak – blok przyrodniczy,Anna, Piotr i Jakub z kl. IIIG w konkursie zDolny Ślązak – blok matematyczno-fizyczny.

 

  

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE OLIMPUS 2015 (SESJA JESIENNA) 
Z JĘZYKA POLSKIEGO:
-Piotrowi z klasy 2 SG,
-Jakubowi z klasy 2 SG,
-Stanisławowi z klasy 6 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
Z PRZYRODY:
-Marcelowi z klasy 5 SSP,
-Ewie z klasy 5 SSP,

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE OLIMPUS 2016 (SESJA ZIMOWA) 
Z JĘZYKA POLSKIEGO:
-Stanisławowi z klasy 6 SSP,
Z MATEMATYKI: 
-Magdalenie z klasy 4 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
Z PRZYRODY:
-Marcie z klasy 4 SSP,
-Aleksandrze z klasy 5 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
-Piotrowi P. z klasy 6 SSP,

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE OLIMPUS 2016 (SESJA WIOSENNA) 
Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
-Marcelowi z klasy 4 SSP,
-Szymonowi z klasy 4 SSP,
-Marice z klasy 4 SSP,
-Marcelowi z klasy 5 SSP,
Z JĘZYKA POLSKIEGO:
-Stanisławowi z klasy 6 SSP,
-Jakubowi M. z klasy 6 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
Z MATEMATYKI:
-Hannie z klasy 6 SSP,

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MULTITEST 2015:
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
-Jerzemu z klasy 2 SG,
-Martynie F. z klasy 2 SG,
-Aleksandrowi z klasy 2 SG,
-Piotrowi z klasy 2 SG,
-Pawłowi z klasy 2 SG,
-Jakubowi z klasy 2 SG,
-Tymonowi z klasy 3 SG,
-Joannie z klasy 4 SSP,
-Marcelowi z klasy 5 SSP,
-Tomaszowi z klasy 5 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
-Wiktorii z klasy 3 SG,
-Marcelowi z klasy 5 SSP,
Z JĘZYKA POLSKIEGO:
-Piotrowi z klasy 2 SG,
-Jakubowi z klasy 2 SG,
-Dominice z klasy 2 SG,
-Stanisławowi z klasy 6 SSP,
Z PRZYRODY:
-Antoninie z klasy 4 SSP,
-Tomaszowi z klasy 5 SSP,
-Aleksandrze z klasy 5 SSP,

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MULTITEST 2015:
Z BIOLOGII:
-Wiktorii z klasy 3 SG,
-Rafałowi z klasy 1 SG,
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
-Wiktorii z klasy 3 SG,
-Marcelowi z klasy 4 SSP,
-Magdalenie z klasy 4 SSP,
-Maciejowi z klasy 5 SSP,
-Krzysztofowi z klasy 6 SSP,
-Stanisławowi z klasy 6 SSP,
-Markowi z klasy 6 SSP,
Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
-Jakubowi z klasy 2 SG,
-Marcelowi z klasy 4 SSP,
-Szymonowi z klasy 4 SSP,
Z JĘZYKA POLSKIEGO:
-Marii z klasy 2 SG,
-Pawłowi z klasy 2 SG,
-Markowi z klasy 6 SSP,
Z MATEMATYKI:
-Aleksandrowi z klasy 2 SG,
-Magdalenie z klasy 4 SSP,
Z PRZYRODY:
-Zofii z klasy 4 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MITOLOGICZNEJ 2015:
-Darii z klasy 3 SG,
-Marii z klasy 2 SG,
-Jakubowi z klasy 2 SG,
-Stanisławowi z klasy 6 SSP,
-Piotrowi S. z klasy 6 SSP,
-Markowi z klasy 6 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
-Piotrowi P. z klasy 6 SSP,

 

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM TEŚCIE ORTOGRAFICZNYM 2015:
-Marcelowi z klasy 4 SSP,

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM DYKTANDZIE (nie tylko) DLA MISTRZÓW 2016:
-Joannie z klasy 4 SSP,
-Markowi z klasy 6 SSP,
-Krzysztofowi z klasy 6 SSP,
-Piotrowi z klasy 4 SSP,

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA W OGÓLNOPOLSKIM DYKTANDZIE SZKOLNYM 2016:
-Borysowi z klasy 1 SSP,

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM DYKTANDZIE SZKOLNYM 2016:
-Maksymilianowi z klasy 3 SSP,
-Markowi z klasy 6 SSP,
-Piotrowi z klasy 2 SG,

 

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PIONIER 2015:
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
-Piotrowi z klasy 2 SG,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,

 

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PIONIER 2015:
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
-Pawłowi z klasy 2 SG,
-Dominice K. z klasy 2 SG,
-Martynie F. z klasy 2 SG,
-Tymonowi z klasy 3 SG,
-Wiktorii z klasy 3 SG,
-Marcie z klasy 3 SG,
-Martynie z klasy 3 SG,
-Darii z klasy 3 SG,
-Marcelowi z klasy 4 SSP,
-Piotrowi z klasy 4 SSP,
-Marice z klasy 4 SSP,
-Zofii z klasy 4 SSP,
-Magdalenie z klasy 4 SSP,
-Tomaszowi z klasy 5 SSP,
-Kubie z klasy 5 SSP,
-Marcelowi z klasy 5 SSP,
-Krzysztofowi z klasy 6 SSP,
-Dominice J. z klasy 6 SSP,
-Magdalenie z klasy 6 SSP,
-Dominice F. z klasy 6 SSP,
-Maksymilianowi z klasy 6 SSP,
Z JĘZYKA POLSKIEGO:
-Magdalenie z klasy 4 SSP,
-Hubertowi z klasy 4 SSP,
-Marcelowi z klasy 4 SSP,
-Piotrowi z klasy 4 SSP,
-Joannie z klasy 4 SSP,
-Aleksandrze z klasy 5 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
-Stanisławowi z klasy 6 SSP,

 

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE EDI PINGWIN 2015:
Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
-Szymonowi z klasy 4 SSP,
Z MATEMATYKI:
-Markowi z klasy 6 SSP,
Z PRZYRODY:
-Piotrowi z klasy 4 SSP,
-Tomaszowi z klasy 5 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
-Markowi z klasy 6 SSP,

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE EDI PANDA 2016:
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
-Jakubowi z klasy 2 SG,
-Pawłowi z klasy 2 SG,
-Marcie z klasy 3 SG,
-Tomaszowi z klasy 5 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
-Dominice F. z klasy 6 SSP,
-Dominice J. z klasy 6 SSP,

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE EDI PANDA 2016:
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
-Wiktorii z klasy 2 SG,
-Jerzemu z klasy 2 SG,
-Martynie K z klasy 2 SG,
-Marice z klasy 4 SSP,
-Jakubowi z klasy 5 SSP,
-Markowi z klasy 6 SSP,
-Krzysztofowi z klasy 6 SSP,
-Magdalenie z klasy 6 SSP,

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GALILEO 2016:
Z HISTORII:
-Stanisławowi z klasy 6 SSP,
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
-Jakubowi z klasy 2 SG,
-Pawłowi z klasy 2 SG,
-Dominice K z klasy 2 SG,
-Jakubowi z klasy 2 SG,
-Tymonowi z klasy 3 SG,
-Marcie z klasy 3 SG,
-Martynie z klasy 3 SG,
-Wiktorii z klasy 3 SG,
-Darii z klasy 3 SG,
-Tomaszowi z klasy 5 SSP,
-Marcelowi z klasy 5 SSP,
-Kubie z klasy 5 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
-Krzysztofowi z klasy 6 SSP,
Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
-Szymonowi z klasy 4 SSP,
-Marcelowi z klasy 4 SSP,
-Marcelowi z klasy 5 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
Z JĘZYKA POLSKIEGO:
-Joannie z klasy 4 SSP,
-Magdalenie z klasy 4 SSP,
-Piotrowi S. z klasy 6 SSP,
-Stanisławowi z klasy 6 SSP,
Z MATEMATYKI:
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
Z PRZYRODY:
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,

GRATULUJEMY WYRÓZNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GALILEO 2016:
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
-Joannie z klasy 4 SSP,
-Marice z klasy 4 SSP,
-Idze z klasy 5 SSP,
-Annie z klasy 5 SSP,
-Piotrowi z klasy 5 SSP,
-Stanisławowi z klasy 6 SSP,
-Jakubowi z klasy 6 SSP,
-Dominice F. z klasy 6 SSP,
-Dominice J. z klasy 6 SSP,
-Markowi z klasy 6 SSP,
-Magdalenie z klasy 6 SSP,
-Piotrowi P. z klasy 6 SSP,
Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
-Stanisławowi z klasy 6 SSP,
Z JĘZYKA POLSKIEGO:
-Jakubowi z klasy 2 SG,
-Dominice K. z klasy 2 SG,
-Pawłowi z klasy 2 SG,
-Marcelowi z klasy 4 SSP,
-Szymonowi z klasy 4 SSP,
-Marice z klasy 4 SSP,
-Marcelowi z klasy 5 SSP,
-Piotrowi z klasy 5 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
-Magdalenie z klasy 6 SSP,
-Hannie z klasy 6 SSP,
Z MATEMATYKI:
-Michałowi z klasy 1 SG,
-Wiktorii J. z klasy 2 SG,
-Wiktorii z klasy 3 SG,
-Tomaszowi z klasy 5 SSP,

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALBUS 2016:
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
-Piotrowi z klasy 2 SG,
-Pawłowi z klasy 2 SG,
-Martynie z klasy 2 SG,
-Martynie z klasy 3 SG,
-Marcie z klasy 3 SG,
-Marcelowi z klasy 4 SSP,
-Tomaszowi z klasy 5 SSP,
-Maciejowi Ka. Z klasy 5 SSP,
-Annie z klasy 5 SSP,
-Marcelowi z klasy 5 SSP,
-Aleksandrze z klasy 5 SSP,
-Jakubowi M. z klasy 6 SSP,
-Stanisławowi z klasy 6 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
-Krzysztofowi z klasy 6 SSP,
-Magdalenie z klasy 6 SSP,
Markowi z klasy 6 SSP,
Z JĘZYKA POLSKIEGO:
-Aleksandrze z klasy 5 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
-Stanisławowi z klasy 6 SSP,
-Markowi z klasy 6 SSP,
-Jakubowi M. z klasy 6 SSP,

GRATULUJEMY WYRÓZNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALBUS 2016:
Z HISTORII:
-Rafałowi z klasy 1 SG,
-Piotrowi z klasy 2 SG,
-Jakubowi z klasy 2 SG,
-Jakubowi M. z klasy 6 SSP,
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
-Rafałowi z klasy 1 SG,
-Agnieszce z klasy 2 SG,
-Jerzemu z klasy 2 SG,
-Jakubowi z klasy 2 SG,
-Wiktorii z klasy 2 SG,
-Martynie K. z klasy 2 SG,
-Aleksandrowi z klasy 2 SG,
-Tymonowi z klasy 3 SG,
-Darii z klasy 3 SG,
-Marice z klasy 4 SSP,
-Idze z klasy 5 SSP,
-Piotrowi P. z klasy 6 SSP,
Z JĘZYKA POLSKIEGO:
-Jerzemu z klasy 2 SG,
-Jakubowi z klasy 2 SG,
-Annie z klasy 2 SG,
-Piotrowi z klasy 2 SG,
-Dominice K. z klasy 2 SG,
-Pawłowi z klasy 2 SG,
-Tymonowi z klasy 3 SG,
-Marcelowi z klasy 4 SSP,
-Marice z klasy 4 SSP,
-Joannie z klasy 4 SSP,
-Marcelowi z klasy 5 SSP,
-Hannie z klasy 6 SSP,
-Dominice J. z klasy 6 SSP,
-Piotrowi S. z klasy 6 SSP,
-Magdalenie z klasy 6 SSP,

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZYM 2016:
-Wiktorii z klasy 3 SG,

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZYM 2016:
-Markowi z klasy 6 SSP,
-Mateusza z klasy 6 SSP,
-Tymona z klasy 3 SG,
-Stefana z klasy 3 SG,

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LOGICZNEGO MYŚLENIA 2016:
-Markowi z klasy 6 SSP,
-Hannie z klasy 6 SSP,
-Piotrowi z klasy 2 SG,

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LOGICZNEGO MYŚLENIA 2016:
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
-Magdalenie z klasy 4 SSP,
-Małgorzacie z klasy 4 SSP,
-Piotrowi S. z klasy 6 SSP,
-Marcelowi z klasy 6 SSP,
-Martynie F. z klasy 2 SG,
-Jakubowi z klasy 2 SG,
-Aleksandrowi z klasy 2 SG,
-Darii z klasy 2 SG,

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY:
-Adeli z klasy 2 SSP,
-Stelli z klasy 2 SSP,
-Magdalenie z klasy 4 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,
-Krzysztofowi z klasy 6 SSP,

 

GRATULUJEMY ZAJĘCIA WYSOKICH MIEJSC W ALFIKU HUMANISTYCZNYM:
-Rafałowi z klasy 1 SG – 1 miejsca w województwie,
-Piotrowi z klasy 2 SG – 1 miejsca w województwie,
-Wiktorii z klasy 3 SG – 1 miejsca w województwie,
-Darii z klasy 3 SG – 2 miejsca w województwie,
-Mateusza z klasy 6 SSP – 2 miejsca w województwie, 

GRATULUJEMY ZAJĘCIA WYSOKICH MIEJSC W KONKURSIE DEUTCHFREUD:
-Marcelowi z klasy 5 SSP – 2 miejsce w województwie,
-Stanisławowi z klasy 6 SSP – 3 miejsce w Województwie,

GRATULUJEMY ZAJĘCIA WYSOKICH MIEJSC W KONKURSIE WIEDZY O KRAJACH ANGIELSKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO:
-Pawłowi z klasy 2 SG – 2 miejsca w powiecie,
-Piotrowi z klasy 2 SG – 3 miejsca w powiecie,

GRATULUJEMY ZAJĘCIA WYSOKICH MIEJSC W KONKURSIE UNIN JACK:
-Piotrowi z klasy 2 SG – finalista,

GRATULUJEMY ZAJĘCIA WYSOKICH MIEJSC W I WROCŁAWSKIM KONKURSIE CZYTELNICTWA I WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH „DISCOVER ENGLISH SPEAKING COUNTRIES”:
-Mateuszowi z klasy 6 SSP – 2 miejsca 
-Tomaszowi z klasy 5 SSP – 2 miejsca
-Markowi z klasy 6 SSP – 3 miejsca
-Stanisławowi z klasy 6 SSP – 3 miejsca

GRATULUJEMY RAFAŁOWI Z KLASY 1 SG ZDOBYCIA I STOPNIA UMIEJĘTNOŚCI PRZEWODNIKA TURYSTYCZNEGO WROCŁAWIA

GRATULUJEMY ZDOBYCIA NAGRODY GŁÓWNEJ HUBERTOWI Z KLASY 4 SSP I WYRÓŻNIENIA MATEUSZOWI Z KLASY 6 SSP W XXIII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE RZEŹBIARSKIM DZIECI I MŁODZIEŻY „NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA BETLEJEMSKA”

GRATULUJEMY ZAJĘCIA WYSOKICH MIEJSC W OLIMPIADZIE BIOLOGICZNEJ:
NA ETAPIE POWIATOWYM:
-Stefanowi z klasy 3 SG
-Tymonowi z klasy 3 SG,
-Piotrowi z klasy 2 SG,
-Agnieszce z klasy 2 SG,
-Marii z klasy 2 SG,
NA ETAPIE WOJEWÓDZKIM:
-Piotrowi z klasy 2 SG,

GRATULUJEMY ZAJĘCIA WYSOKICH MIEJSC W KONKURSIE „MŁODY CHEMIK EKSPERYMENTUJE”:
NA ETAPIE WOJEWÓDZKIM:
-Darii z klasy 3 SG,
-Tymonowi z klasy 3 SG,
-Wiktorii z klasy 3 SG,
-Martynie F. z klasy 2 SG,
-Aleksandrowi z klasy 2 SG,

GRATULUJEMY ZAJĘCIA WYSOKICH MIEJSC W KONKURSIE „ALCHEMIK”:
-Darii z klasy 3 SG,
-Stefanowi z klasy 3 SG,
-Tymonowi z klasy 3 SG,
-Wiktorii z klasy 3 SG,
-Radosławowi z klasy 3 SG,
-Martynie F. z klasy 2 SG,
-Piotrowi z klasy 2 SG,
-Wiktorii z klasy 2 SG,
-Aleksandrowi z klasy 2 SG (wyróżnienie),
-Dominice K. z klasy 2 SG,
-Marii z klasy 2 SG,

GRATULUJEMY NAGRODY W IX EDYCJI KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH ŚWIETLIK:
-Markowi z klasy 6 SSP,

 

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA W IX EDYCJI KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH ŚWIETLIK:
-Aleksandrze z klasy 5 SSP,
-Mateuszowi z klasy 6 SSP,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także i w tym roku szkolnym uczniowie naszych szkół dołączyli do grona finalistów konkursówZdolny Ślązaczek i Zdolny  Ślązak. W konkursie Zdolny Ślązaczek do finału z j. polskiego i z matematyki zakwalifikowali się Mateusz z kl.6 i Hanna z kl.6, do finału z j. niemieckiego zakwalifikowali się Marcel z kl.5 i Mateusz z kl.6, a w finale z j. angielskiego startować będą Mateusz z kl. 6, Marek z kl.6, Stanisław z kl.6 i Krzysztof z kl.6.W konkursie Zdolny Ślązak do finału z j. polskiego i historii zakwalifikował się Piotr z kl.IIG.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Społeczne Gimnazjum Optimum w statystykach medalowych- wymienione wśród najlepszych.

 

W Nadzorze Kuratora Oświaty podsumowano konkursy ZDOLNY ŚLĄZAK 2015 ROK i...... nasze gimnazjum zostało wymienione wśród najlepszych. Gratulujemy uczniom , ich rodzicom i nauczycielom .

 

 

 

 

 

VIII EDYCJA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE W LATACH 1939-1956”.

 

Serdecznie gratulujemy zdobycia tytułu laureata Markowi z kl.5.

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY MULTITEST 2014

 

BIOLOGIA: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Dominice z kl.1G, Piotrowi z kl. 1G.

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Agnieszce z kl.1G.

 

HISTORIA: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Darii z kl.2G, Wiktorii z kl. 2G, Martynie z kl.2G

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Jakubowi z kl.1G.

 

JĘZYK ANGIELSKI: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Piotrowi z kl. 1G, Pawłowi z kl.1G, Wiktorii z kl.2G, Tymonowi z kl.2G, Martynie z kl.2G, Julii z kl.3G, Andrzejowi z kl. 3G, Wojciechowi z kl.3G, Jakubowi z kl. 3G, Mikołajowi z kl. 3G, Krzysztofowi z kl. 5.

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Jerzemu z kl. 1G, Dominice z kl.1G, Marcie z kl.2G, Tomaszowi z kl.4.

 

JĘZYK NIEMIECKI: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Antoniemu z kl. 3G, Marcelowi z kl.4.

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Piotrowi z kl. 1G.

 

JĘZYK POLSKI: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Katarzynie z kl. 3G, Andrzejowi z kl.3G, Jakubowi z kl.3G, Stanisławowi z kl.5, Mateuszowi z kl.5.

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Dominice z kl. 1G, Mikołajowi z kl.3G, Tomaszowi z kl.4, Markowi z kl. 5. 

 

MATEMATYKA: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Darii z kl.2G, Wiktorii z kl.2G, Mikołajowi z kl. 3G.

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Jakubowi z kl. 1G, Dominice z kl.1G, Aleksandrowi z kl.1G, Andrzejowi z kl.3G.

 

PRZYRODA: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Tomaszowi z kl.4, Marcelowi z kl.4, Maciejowi Kaniowskiemu z kl.4, Markowi z kl.5.

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Piotrowi z kl. 4, Mai z kl.4, Stanisławowi z kl.5, Piotrowi z kl.5.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY OLIMPUS 2015

 

(SESJA WIOSENNA)

 

JĘZYK POLSKI: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Dominice z kl.1G.

 

MATEMATYKA: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Darii z kl.2G, Mikołajowi z kl.3G, Mateuszowi z kl.5.

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PIONIER 2014

 

JĘZYK ANGIELSKI: Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Piotrowi z kl.1G, Pawłowi z kl.1G, Antoniemu z kl.3G, Wojciechowi z kl.3G, Julii z kl.3G, Marcelowi z kl.4, Tomaszowi z kl.4, Ewie z kl.4, Maciejowi Kaniowskiemu z kl.4, Piotrowi z kl.4, Krzysztofowi z kl.5, Markowi z kl.5, Piotrowi z kl.5, Stanisławowi z kl.5, Mateuszowi z kl.5, Magdalenie z kl.5, Jakubowi M. z kl.5, Pawłowi z kl.6.

 

JĘZYK NIEMIECKI: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Antoniemu z kl.3G.

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Marcelowi z kl.4, Tomaszowi z kl.4, Maciejowi Kaniowskiemu z kl.4, Ines z kl.6.

 

JĘZYK POLSKI: Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Mikołajowi z kl.3G, Jakubowi z kl. 3G, Maciejowi Kaniowskiemu z kl.4, Tomaszowi z kl.4, Idze z kl.4, Piotrowi z kl.4, Stanisławowi z kl.5, Mateuszowi z kl.5.

 

PRZYRODA: Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Maciejowi Kaniowskiemu z kl.4, Tomaszowi z kl.4, Szymonowi z kl.4, Ewie z kl.4, Aleksandrze z kl.4, Stanisławowi z kl.5, Mateuszowi z kl.5, Krzysztofowi z kl.5, Piotrowi S. z kl.5, Jakubowi M. z kl.5, Piotrowi P. z kl.5, Rafałowi z kl.6.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY OLIMPUS 2014

 

(SESJA JESIENNA)

 

JĘZYK POLSKI: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Jakubowi z kl.1G, Andrzejowi z kl.3G, Jakubowi z kl.3G, Stanisławowi z kl.5, Markowi z kl.5, Marcie D. z kl.6.

 

MATEMATYKA: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Piotrowi z kl.1G, Mikołajowi z kl.3G.

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY PINGWIN 2014

 

JĘZYK POLSKI: Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Tomaszowi z kl.4, Stanisławowi z kl.5.

 

OGÓLNOPOLSKI TEST ORTOGRAFICZNY 2014

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Pawłowi z kl.6.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY OLIMPUS 2015

 

(SESJA ZIMOWA)

 

HISTORIA: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Piotrowi z kl.1G.

 

PRZYRODA: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Marcelowi z kl.4, Mateuszowi z kl.5.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY GALILEO 2015

 

CHEMIA: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Mikołajowi z kl. 3G. 

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Aleksandrowi z kl.1G, Katarzynie z kl.3G, Antoniemu z kl.3G.

 

JĘZYK ANGIELSKI: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Piotrowi z kl.1G, Dominice z kl.1G, Wiktorii z kl.2G, Marcelowi z kl.4, Krzysztofowi z kl.5, Stanisławowi z kl.5, Magdalenie z kl.5, Markowi z kl.5, Mateuszowi z kl.5, Jakubowi M. z kl.5, Piotrowi P. z kl.5, Dominice z kl.5, Sławomirowi z kl.6.

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Jerzemu z kl.1G, Aleksandrowi z kl.1G, Martynie z kl.2G,Tymonowi z kl.2G, Tomaszowi z kl.4, Hannie z kl.5.

 

JĘZYK NIEMIECKI: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Antoniemu z kl.3G, Marcelowi z kl.4.

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Andrzejowi z kl.3G, Jakubowi z kl.3G, Maciejowi Kaniowskiemu z kl.4, Kacprowi z kl.4, Stanisławowi z kl.5, Magdalenie z kl.5, Hannie z kl.5, Jakubowi M. z kl.5.

 

JĘZYK POLSKI: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Piotrowi z kl.1G, Jakubowi M. z kl.5, Stanisławowi z kl.5, Markowi z kl.5, Marcie J. z kl.6

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Dominice z kl.1G, Pawłowi z kl.1G, Wiktorii z kl.2G, Julii z kl.3G, Mikołajowi z kl.3G, Jakubowi z kl.3G, Tomaszowi z kl.4, Krzysztofowi z kl.5, Dominice z kl.5, Hannie z kl.5, Piotrowi S. z kl.5, Magdalenie z kl.5, Pawłowi S. z kl.6,Marcie D. z kl.6.

 

MATEMATYKA: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Aleksandrowi z kl.1G, Markowi z kl.5, Mateuszowi z kl.5.

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Piotrowi z kl.1G, Jerzemu z kl.1G, Marii z kl.1G, Agnieszce z kl.1G, Darii z kl.2G, Mikołajowi z kl.3G, Krzysztofowi z kl.5, Hannie z kl.5.

 

PRZYRODA: : Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Dominice z kl.5, Mateuszowi z kl.5, Magdalenie z kl.5, Markowi z kl.5, Krzysztofowi z kl.5, Jakubowi M. z kl.5, Rafałowi z kl.6, Ingrid z kl.6, Mateuszowi z kl.6, Jakubowi z kl.6, Marcie D. z kl.6, Sławomirowi z kl.6, Ewie z kl.6, Ines z kl.6, Marcie J. z kl.6. 

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Jakubowi R. z kl.5, Stanisławowi z kl.5, Hannie z kl.5, Bartoszowi z kl.6, Michałowi z k.6.

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

 

Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Marcie D. z kl.6.

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Hannie z kl.5.

 

XIII WROCŁAWSKI FESTIWAL TEATRÓW SZKOLNYCH – ZIELONA GĘŚ

 

Serdecznie gratulujemy klasie V SSP OPTIMUM zdobycia wyróżnienia za spektakl „Fatima i podwodny świat” reż. B. Kamińskiego.

 

Serdecznie gratulujemy klasie III SG OPTIMUM zdobycia wyróżnienia za spektakl „Franek – musimy cię wychować” reż. B. Kamińskiego.

 

Serdecznie gratulujemy zdobycia nagrody za kreację sceniczną Katarzynie z kl.3G, Marcie D. z kl.6, Bartoszowi z kl.6.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ORZEŁ MATEMATYCZNY”

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Adamowi z kl.4, Michałowi z kl.6.

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Marcelowi z kl.4, Tomaszowi z kl.4, Hannie z kl.5, Marcie D. z kl.6, Marii z kl.1G, Darii z kl.2G, Wiktorii z kl.2G.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EDI ZADANIA LOGICZNE

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Bartoszowi z kl.6.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EDI PANDA

 

 

 

JĘZYK POLSKI: Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Stanisławowi z kl.5.

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Tomaszowi Kacperskiemu z kl,4.

 

MATEMATYKA: Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Mateuszowi z kl.5.

 

 

 

PRZYRODA: Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Ewie z kl.4, Szymonowi z kl.4, Tomaszowi z kl.4, Aleksandrze z kl.4, Mateuszowi z kl.5, Sławomirowi z kl.6.

 

 

 

VIII EDYCJA KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH ŚWIETLIK

 

Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Mateuszowi z kl.5

 

Gratulujemy zdobycia tytułu wyróżnienia Tomaszowi z kl.4, Stanisławowi z kl.5, Markowi z kl.5, Ewie z kl.6, Pawłowi z kl.6, Bartoszowi z kl.6. 

 

 

 

 

 

MIKOŁAJ- UCZEŃ NASZEGO GIMNAZJUM NOBLISTĄ!

 

10 czerwca na uroczystej gali finałowej konkursu "SZKOLNY NOBEL - WROCŁAW 2015"- zostały rozdane nagrody dla najzdolniejszych uczniów wrocławskich szkół.

 

Kapituła konkursu, którego patronem jest prezydent Wrocławia pan Rafał Dutkiewicz, rozpatrzyła niemal 100 wniosków.W trzech kategoriach: PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE, MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZE I ARTYSTYCZNE - trzech uczniów szkół gimnazjalnych otrzymało statuetki, nagrody oraz dyplomy. > Z nieukrywaną radością informujemy, że Mikołaj - uczeń klasy 3 Społecznego Gimnazjum Optimum otrzymał nagrodę Prezydenta Wrocławia w dziedzinie nauk matematyczno-przyrodniczych. Gratulujemy Uczniowi, Rodzicom oraz Nauczycielom SG Optimum.

 

{gallery}stories/galerie/2015/czerwiec_2015/nobel{/gallery}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GALA ZDOLNEGO ŚLĄZACZKA I ŚLĄZAKA - GALĄ TYTANÓW

 

19 marca w sali Auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego zostały wręczone medale i dyplomy laureatom konkursu Zdolny Ślązaczek i Zdolny Ślązak Uczniowie obu szkół OPTIMUM odebrali zdobyte trofea.
Mateusz z klasy 5 SPOŁECZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ OPTIMUM otrzymał medal w konkursie ZDOLNY ŚLĄZACZEK z zakresu języka polskiego, 
jego brat - Mikołaj - uczeń klasy 3 gimnazjum OPTIMUM odebrał rekordową liczbę 4 medali z zakresu: matematyki, chemii, biologii, fizyki; 
Andrzej z klasy 3 naszego gimnazjum jest trzykrotnym laureatem z zakresu: historii, języka polskiego oraz biologii; 
Antoni - uczeń klasy 3 naszego gimnazjum - ubiegłoroczny laureat z języka niemieckiego - otrzymał medal z biologii; 
Jakub - również uczeń klasy 3 gimnazjum - ubiegłoroczny laureat z języka polskiego - otrzymał w tym roku medal z zakresu geografii. 
Piotr - uczeń klasy 1 gimnazjum OPTIMUM - odebrał medal z zakresu języka angielskiego.
Wszystkim nagrodzonym uczniom oraz ich rodzicom, a także nauczycielom - opiekunom uczniów - GRATULUJEMY SUKCESU.

 

 

 

 

 

Gratulujemy Piotrowi S. i Stanisławowi z klasy 5 zdobycia wyróżnień w ogólnopolskim konkursie mitologicznym zorganizowanym przez Gimnazjum Sióstr Urszulanek. Chłopcy wykazali się ogromną wiedzą z tej dziedziny i jako nieliczni piątoklasiści osiągnęli sukces.

 

 

 

 

 

KOLEJNY UCZEŃ Z KOLEJNYM MEDALEM....

 

Uczeń naszego gimnazjum Andrzej z klasy 3 zdobył tytuł laureata w konkursie ZDOLNY ŚLĄZAK z zakresu języka polskiego. To trzeci medal w tym konkursie, który zdobył Andrzej i dziesiąty zdobyty w tym roku przez naszych uczniów. 
Gratulujemy!

 

 

 

 

 

Gratulujemy uczniowi klasy 5 Mateuszowi zdobycia tytułu finalisty Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego w ramach XII Konkursu zDolny Ślazaczek. Mateusz jest również finalistą części polonistycznej tego konkursu, w której będzie  reprezentował naszą szkołę w lutym. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

 

 

 

 

 

Serdecznie gratulujemy Pawłowi i Piotrowi z klasy I gimnazjum kwalifikacji do finału prestiżowego konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z języka angielskiego. Sukces uczniów jest wyjątkowy, ponieważ rzadko w ośmioletniej historii konkursu w ostatnim etapie rozgrywek uczestniczyli pierwszoklasiści. Powodzenia w finale!W czwartek, 27 listopada Antoni, Kuba i Mikołaj z klasy III gimnazjum wzięli udział w powiatowym etapie konkursu języka angielskiego Union Jack organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 we Wrocławiu. Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i trzymamy kciuki za awans do finału!

 

 

 

 

 

 

Miło nam poinformować, że Bartek, uczeń z klasy 6,zajął II miejsce w międzyszkolnym konkursie grafiki komputerowej.

 

http://www.sp82.wroclaw.pl/CMS/aktualnosci/wyniki_informatyczny.html

 

 

 

 

 

 

 

UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM OPTIMUM STYPENDYSTAMI!

 

Pan Prezydent Wrocławia podpisał zarządzenie w sprawie przyznania stypendiów dla uczniów w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego. Jak każdego roku wśród wyróżnionych są nasi uczniowie o czym z radościa informujemy. Nagrodzonym gratulujemy tego niecodziennego zaszczytu.Poniżej link do strony UM.

 

http://wrosystem.um.wroc.pl/beta_4/webdisk/172421%5C11904zp14.pdf

 

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE EDI PANDA 2014

 

JĘZYK POLSKI: gratulujemy zdobycia wyróżnienia Stanisławowi z kl.4 i Piotrowi z kl.6

 

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE EDI PANDA JUNIOR 2014

 

Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Jagodzie z kl.1, Julii z kl.1, Jakubowi z kl.1, Maksymilianowi M. z kl.1, Maksymilianowi T. z kl.1, Oskarowi z kl.1, Kacprowi K. z kl.1, Małgorzacie z kl.2.

 

OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY OLIMPUSEK 2014

 

Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Oskarowi z kl.1, Maksymilianowi M. z kl.1, Hannie z kl.1, Kacprowi K. z kl.1, Jagodzie z kl.1, Kacprowi K. z kl.1, Jakubowi z kl.1, Małgorzacie z kl.2, Magdalenie, z kl.2, Marcelowi z kl.2, Kacprowi z kl.2, Joannie z kl.2, Hubertowi z kl.2, marcie z kl.2, Marice z kl.2, Maciejowi w. z kl.3.

 

OLIMPUSEK Z J. ANGIELSKIEGO: gratulujemy zdobycia tytułu laureata: Jakubowi z kl.1, Marcelowi z kl.2, Maciejowi W. z kl.3, Tomaszowi z kl.3, Marcelowi z kl.3. 

 

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY ZUCH 2014

 

Gratulujemy zdobycia tytułu laureata: Jakubowi z kl.1, Maksymilianowi T. z kl.1, Janowi z kl.1, Oskarowi z kl.1, Hannie z kl.1, Magdalenie z kl.2, Marice z kl.2, Małgorzacie z kl.2, Marcelowi z kl.2, Joannie z kl.2, Maciejowi W. z kl.3, Tomaszowi z kl.3.

 

ZUCH Z J. ANGIELSKIEGOgratulujemy zdobycia tytułu laureata: Jakubowi z kl.1, Tomaszowi z kl.3.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

 

Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Jakubowi z kl.1, Oskarowi z kl.1 oraz Darii z klasy 1G. 

 

Gratulujemy zdobycia wyróżnienia Adamowi z kl.3, Marice z kl.2, Marcelowi z kl.2, Tomaszowi z kl.3, Kacprowi K. z kl.1, Jagodzie z kl.1, Annie z kl.3, Magdalenie z kl.2, Maciejowi K. z kl.3, Małgorzacie z kl.2, Maciejowi W. z kl.3, Kacprowi K. z kl.1, Markowi z kl.4, Mateuszowi z kl.4 i Aleksandrowi z kl.6.

 

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE GALILEO 2014

 

BIOLOGIA: gratulujemy zdobycia wyróżnienia Julii z kl.2G.

 

CHEMIA: gratulujemy zdobycia wyróżnienia Darii z kl.1G i Katarzynie z kl. 2G.

 

HISTORIA: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Stanisławowi z kl.4, Jakubowi z kl.6, Mateuszowi z kl.6 i Piotrowi z kl.6.

 

Gratulujemy zdobycia wyróżnienia Wiktorii z kl.1G, Alicji z kl.3G, Markowi z kl.4, Jakubowi M. z kl.4, Rafałowi z kl.5.

 

J. ANGIELSKIgratulujemy zdobycia tytułu laureata Markowi z kl.4, Jerzemu z kl.6, Piotrowi z kl.6.

 

Gratulujemy zdobycia wyróżnienia Tymonowi z kl.1G, Wiktorii z kl.1G, Krzysztofowi z kl.4, Mateuszowi z kl.4, Magdalenie z kl.4, Jakubowi M. z kl. 4, Maksymilianowi z kl.4, Stanisławowi z kl.4, Sławomirowi z kl.5, Pawłowi z kl.5, Marcie D. z kl.5, Rafałowi z kl.5, Ines z kl.5, Mateuszowi z kl.6, Pawłowi z kl.6, Jakubowi z kl.6, Dominice z kl.6.

 

J. NIEMIECKIgratulujemy zdobycia tytułu laureata Wiktorii z kl.1G, Antoniemu z kl.1G, Mateuszowi z kl.4, Stanisławowi z kl.4, Krzysztofowi z kl.4, Jakubowi M. z kl.4, Marcelowi z kl.3, Magdalenie z kl.4.

 

Gratulujemy zdobycia wyróżnienia Tymonowi z kl.1G, Darii z kl.1G, Stefanowi z kl.1G, Hannie z kl.4, Markowi z kl.4, Dominice z kl.4.Marcie D. z kl.5, Dominice z kl.6, Mateuszowi z kl.6, Piotrowi z kl.6, Jakubowi z k.6. 

 

J. POLSKI: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Stanisławowi z kl.4, Mateuszowi z kl.4, Marii z kl.6, Mateuszowi z kl.6, Dominice z kl.6, Agnieszce z kl.6. 

 

Gratulujemy zdobycia wyróżnienia Wiktorii z kl.1G, Darii z kl.1G, Mikołajowi z kl.2G, Jakubowi z kl.2G, Alicji z kl.3G, Krzysztofowi z kl.4, Markowi z kl.4, Rafałowi z kl.5, Ingrid z kl.5, Jerzemu z kl.6, Pawłowi z kl.6, Piotrowi z kl.6, Jakubowi z kl.6.

 

PRZYRODAgratulujemy zdobycia tytułu laureata Stanisławowi z kl.4, Piotrowi S. z kl.4.

 

Gratulujemy zdobycia wyróżnienia Mateuszowi z kl.4, Markowi z kl.4, Sławomirowi z kl.5.

 

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE ALBUS 2014

 

J. ANGIELSKI: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Tymonowi z kl.1G, Antoniemu z kl.2G, Markowi z kl.4, Jakubowi M. z kl.4, Stanisławowi z kl.4, Krzysztofowi z kl.4, Piotrowi z kl.6.

 

Gratulujemy zdobycia wyróżnienia Jakubowi z kl.2G, Julii z kl. 2G, Wojciechowi z kl.2G, Maksymilianowi z kl.4, Hannie z kl.4, Magdalenie z kl.4, Pawłowi z kl.5, Marii z kl.6, Dominice z kl.6.

 

J. NIEMIECKIgratulujemy zdobycia tytułu laureata Antoniemu z kl.2G, Stanisławowi z kl.4, Hannie z kl.4, Mateuszowi z kl.4, Marcelowi z kl.3, Krzysztofowi z kl.4, Markowi z kl.4, Marcie D. z kl.5, Marcie J. z kl.5, Piotrowi z kl.6, Oldze z kl.6, Dominice z kl.6.

 

Gratulujemy zdobycia wyróżnienia Mikołajowi z kl.2g, Andrzejowi z kl.2G, Katarzynie z kl.2G, Jakubowi z kl.2G, Jakubowi D. z kl.3G, janowi z kl.4, Jakubowi M. z kl4, Dominice z kl.4, Milenie z kl.4, Jakubowi R. z kl.4, Pawłowi z kl.5, Ines z kl.5, Ewie z kl.5, Mateuszowi z kl.6, Adriannie z kl.6, Jakubowi z kl.6, Aleksandrowi z kl.6.

 

J. POLSKIgratulujemy zdobycia tytułu laureata Jakubowi z kl. 2G, Stanisławowi z kl.4, Mateuszowi z kl.4, Krzysztofowi z kl.4, Markowi z kl.4, Dominice z kl.6, Piotrowi z kl.6, Agnieszce z kl.6. 

 

Gratulujemy zdobycia wyróżnienia Mikołajowi z kl.2G, Katarzynie z kl.2G, Alicji z kl.3G, Magdalenie z kl.4, Piotrowi P. z kl.4, Marcie D. z kl.5.

 

PRZYRODAgratulujemy zdobycia tytułu laureata Markowi z kl.4, Stanisławowi z kl.4, Bartoszowi z kl.5.

 

Gratulujemy zdobycia wyróżnienia Krzysztofowi z kl.4, Piotrowi S. z kl.4, Hannie z kl.4, Dominice z kl.6.

 

KONKURS ALFIK HUMANISTYCZNY

 

Gratulujemy Jakubowi z kl.2G zajęcia 1 miejsca w województwie.

 

Gratulujemy zdobycia II lokaty Darii z kl.1G, Mikołajowi z kl.2G, Tomaszowi z kl.3, Maciejowi W. z kl3, Piotrowi z kl6, Agnieszce z kl.6.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS J. NIEMIECKIEGO SPRACHDOKTOR  

 

Gratulujemy zdobywcom II lokaty: Marcelowi z kl.3, Marcie D. z kl.5, Marcie J. z kl.5, Krzysztofowi z kl.4, Mateuszowi z kl.4, Stanisławowi z kl.4, Dominice z kl.4, Sławomirowi z kl5.

 

Gratulujemy zdobywcom III lokaty: Wiktorii z kl.1G, Darii z kl.1G, Antoniemu z kl.2G, Piotrowi z kl.6, Agnieszce z kl.6, Dominice z kl.6, Hannie z kl.4, Ingrid z kl.5, Jakubowi M. z kl.4.

 

Gratulujemy Andrzejowi z kl.2G zdobycia tytułu laureata w konkursie geologicznym „ Od pionierów życia do gazu łupkowego”.

 

Gratulujemy udziału w Finale IV Międzyszkolnego Konkursu „Odpowiednie dać rzeczy słowo” Pawłowi z kl.6.

 

Gratulujemy zajęcia III miejsca w Finale IV Międzyszkolnego Konkursu „ Odpowiednie dać rzeczy słowo” Piotrowi z kl.6.

 

Gratulujemy uczniom klasy II i IIIG  oraz uczniom klasy 3SP zdobycia wyróżnienia w XII Wrocławskim Festiwalu Teatrów Szkolnych „ZIELONA GĘŚ”.

 

OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE ODKRYWCA 2014

 

J. POLSKI: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Stanisławowi z kl.4.

 

Gratulujemy zdobycia wyróżnienia Krzysztofowi z kl.4, Mateuszowi z kl.4, Mateuszowi z kl.6, Jakubowi z kl.6, Piotrowi z kl.6.

 

 

 

 

 

Nasi Młodzi Mistrzowie Ekonomii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miło nam poinformować, że Piotr G z klasy 6 został powtórnie Laureatem, a Paweł K Finalistą XI Wrocławskiego Konkursu Języka Angielskiego English Master. W zmaganiach językowych nasi zwycięzcy pokonali ponad dwa tysiące uczniów z wrocławskich szkół casino canada. Konkurs English Master jest jedynym konkursem języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych organizowanym pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

 

 

 

 

 

Gratulujemy Agnieszce, Olkowi i Jakubowi z kl. 6 awansu do finału Konkursu Matematyka i Ekonomia dla uczniów szkół podstawowych.

 

 

 

 

 

Gratulujemy tytułu LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Deutschfreund 
Antoniemu Sz. uczniowi kl. II gimnazjum, który zajął pierwsze miejsce w Polsce, oraz Darii P. z klasy I gimnazjum, która uzyskała najlepszy wynik w województwie
oraz WYRÓŻNIEŃ w tym konkursie-II lokaty:
Wiktorii P. z kl. I g
Marcie D. z kl. 5
Agnieszce T. z kl. 6
III lokaty:
Mikołajowi M. z kl. IIg, Sławomirowi J. z kl. 5, Marcie J. z kl. 5, Dominice K. i Jakubowi Ż. z kl. 6

 

 

 

 

 

Niezmiernie miło nam poinformować, że uczeń klasy 2 Społecznego Gimnazjum OPTIMUM został LAUREATEM konkursu ZDOLNY ŚLĄZAK Z JĘZYKA POLSKIEGO.Gratulujemy Jakubowi i informujemy , ze za rok, będąc w klasie 3, nie musi zdawać egzaminu gimnazjalnego z części humanistycznej.

 

 

 

Miło nam poinformować, że ANTONI -uczeń klasy 2 naszego gimnazjum został LAUREATEM konkursu ZDOLNY ŚLĄZAK GIMNAZJALISTA Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO. 
Bardzo się cieszymy i szczerze gratulujemy.

 

 

 

 

 

GRATULUJEMY uczniom klasy 2 gimnazjum:

 

- Antoniemu, który został finalistą konkursu Zdolny Ślązak z języka niemieckiego

 

- Mikołajowi, który został finalistą konkursu Zdolny Ślązak z matematyki

 

- Jakubowi , który został finalistą konkursu Zdolny Ślązak z języka polskiego

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA J. POLSKIEGO PIONIER
JĘZYK POLSKI: gratulujemy zdobycia wyróżnienia Stanisławowi z kl.4, Krzysztofowi z kl.4, Mateuszowi z kl.4, Rafałowi z kl.5, Pawłowi z kl.5, Piotrowi z kl.6.

 

OGÓLNOPOLSKIE DYKTANDO
Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Jakubowi z kl.6 oraz zdobycia wyróżnienia Dominice z kl.6 i Piotrowi z kl. 6

 

 

 

 

 

Serdecznie gratulujemy uczniom klasy 6: Agnieszce, Piotrowi, Pawłowi i Jurkowi kwalifikacji do międzyszkolnego etapu XI Wrocławskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH MASTER organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 90 we Wrocławiu pod honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. 
Kolejne zmagania konkursowe już 13 lutego. 
Trzymamy kciuki!

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE OLIMPUS 2013, SESJA JESIENNA

 

HISTORIA: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Stanisławowi z kl. 4, Rafałowi z kl.5 i Piotrowi z kl.6. 
JĘZYK ANGIELSKI: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Wiktorii z kl.1G, Tymonowi z kl. 1G, Krzysztofowi z kl.4, Stanisławowi z kl.4, Mateuszowi z kl.4, Magdalenie z kl.4, Hannie z kl.4, Markowi z kl.4, Piotrowi z kl.6 i Pawłowi z kl.6.
JĘZYK POLSKI: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Jakubowi z kl. 2G, Stanisławowi z kl.4, Markowi z kl.4, Krzysztofowi z kl.4 i Mateuszowi z kl.4.
OGÓLNOPOLSKI TEST ORTOGRAFICZNY 2013
Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Piotrowi z kl.5.
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MITOLOGICZNA
Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Stanisławowi z kl.4 i Agnieszce z kl.6.
OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE EDI PINGWIN 2013
JĘZYK ANGIELSKI: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Piotrowi z kl.6 i Pawłowi z kl.6; gratulujemy zdobycia wyróżnienia Dominice z kl.6, Krzysztofowi z kl.4, Stanisławowi z kl.4 i Sławomirowi z kl.5.
JĘZYK NIEMIECKI: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Antoniemu z kl.2G.
JĘZYK POLSKI: gratulujemy zdobycia wyróżnienia Markowi z kl.4 i Dominice z kl.6.
PRZYRODA: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Stanisławowi z kl.4, Mateuszowi z kl.4, Markowi z kl.4; gratulujemy zdobycia wyróżnienia Dominice z kl.4 i Jakubowi z kl.6.

 

 

 

 

 

Miło nam oznajmić, że Mikołaj z klasy 2 gimnazjum zakwalifikował się również do II etapu Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów, więcej na www.omg.edu.pl

 

 

 

 

 

Gratulujemy wejścia do finału ZDOLNEGO ŚLĄZAKA HUMANISTYCZNEGO Jakubowi z klasy 2 gimnazjum

 

 

 

 

 

Gratulujemy wejścia do finału ZDOLNEGO ŚLĄZAKA
- Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO- Antoniemu z kl 2g
- MATEMATYCZNO-FIZYCZNEGO - Mikołajowi z kl. 2g

 

 

 

Gratulujemy zakwalifikowania sie do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów - Dianie z kl. 3 .

 

 

 

 

Gratulujemy Marysi z klasy 6 nagrody w międzyszkolnym konkursie informatycznym na plakat promujący zdrowie.
ZOBACZ wszystkie wyniki konkursu

 

 

 

 

 

Konkurs Matematyczny KOMA 2013
Gratulujemy Marcie J. z kl. 5 oraz Wiktorii i Jerzemu z kl. 6 awansu do finału Konkursu Matematycznego KOMA organizowanego przez Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MULTITEST 2013
FIZYKA: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Mikołajowi z kl.2G; gratulujemy zdobycia wyróżnienia Antoniemu z 2G.
HISTORIA: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Stanisławowi z kl. 4; gratulujemy zdobycia wyróżnienia Andrzejowi z kl.2G, Mateuszowi z kl.4, Rafałowi z kl.5 i Piotrowi z kl.6.
JĘZYK ANGIELSKI: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Wiktorii z kl.1G, Krzysztofowi z kl.4, Stanisławowi z kl.4, Mateuszowi z kl.4, Piotrowi z kl.6; gratulujemy zdobycia wyróżnienia Mikołajowi z kl.2G, Markowi z kl.4, Magdzie z kl.4.
JĘZYK NIEMIECKI: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Antoniemu z kl. 2G, Krzysztofowi z kl.4, Stanisławowi z kl.4, Piotrowi z kl.4, Jakubowi M. z kl.4, Markowi z kl.4, Mateuszowi z kl.4; gratulujemy zdobycia wyróżnienia Hannie z kl.4, Natalii z kl.4, Magdzie z kl.4, Piotrowi z kl.6.
JĘZYK POLSKI: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Mikołajowi z kl. 2G, Katarzynie z kl.2G, Jakubowi z kl. 2G, Stanisławowi z kl.4; gratulujemy zdobycia wyróżnienia Julii z kl.2G, Mateuszowi z kl.4, Agnieszce z kl.6.
MATEMATYKA: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Krzysztofowi z kl.4, Piotrowi z kl.6, Aleksandrowi z kl.6; gratulujemy zdobycia wyróżnienia Mateuszowi z kl.4, Hannie z kl.4, Mateuszowi z kl.6.
PRZYRODA: gratulujemy zdobycia tytułu laureata Mateuszowi z kl.4; gratulujemy zdobycia wyróżnienia Marcie D. z kl.5, Markowi z kl.4, Krzysztofowi z kl.4, Stanisławowi z kl.4, Jakubowi M. z kl.4, Jakubowi R. z kl.4.

 

 

 

Miło nam obwieścić, iż troje naszych uczniów otrzymało STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA WROCŁAWIA. Są to dwaj absolwenci gimnazjum Michał i Krystian oraz uczennica klasy piątej szkoły podstawowej Agnieszka. Jesteśmy z Was bardzo dumni. 
Gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy:
Marcie D. z klasy 5 oraz Mateuszowi, Piotrowi, Wiktorii, Aleksandrowi, Agnieszce i Jakubowi z klasy 6 awansu do finału XII Maratonu Matematycznego 2013 oraz sukcesów w wielu rundach finałowych.

 

 

 

 

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

 

 

 

 

 

Gratulujemy :
Uczniom Społecznej Szkoły Podstawowej osiągnięć w 
OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE J.NIEMIECKIEGO DAF- KENNER
• I miejsca w Polsce Dominice z klasy 5
• III miejsca w Polsce Mateuszowi i Jakubowi z klasy 5
Najlepszego wyniku w szkole Stefanowi z klasy 6

 

 

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA TEATRALNE KLAS GIMNAZJALNYCH I KLASY V

 

 

 

Gratulujemy:
uczniom Społecznej Szkoły Podstawowej 
osiągnięć w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LOGICZNEGO MYŚLENIA
• I miejsca Hani i Stasiowi z klasy 3 
• III miejsca Maćkowi z klasy 2 oraz Zuzi, Markowi, Mateuszowi i Krzysztofowi z klasy 3 
• IV miejsca Miłoszowi z klasy 3 
• V miejsca Tomkowi z klasy 2 i Dominice z klasy 3 
• tytułu laureata Jakubowi R., Jakubowi M., Maksowi, Natalii, Jankowi, Piotrowi z klasy 3 oraz Marcelowi, Małgosi, Marice z klasy 1 
Gratulujemy gimnazjalistom 
osiągnięć w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LOGICZNEGO MYŚLENIA

• II miejsca Michałowi z klasy 3 g
wyróżnienia Andrzejowi, Mikołajowi, Antoniemu z klasy 1 g

 

  

 

 

 

Z radością informujemy, że jak co roku nasi uczniowie z klasy 2 i 3 gimnazjum oraz klasy 5 szkoły podstawowej  wraz z reżyserem uzyskali wyróżnienia na Wojewódzkim Przeglądzie Teatralnym ZIELONA GĘŚ.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE EDI PANDA 2013

 

 

 

HISTORIA: gratulujemy uzyskania tytułu laureata  Rafałowi z kl.4; gratulujemy zdobycia wyróżnienia Jakubowi z kl.5.
JĘZYK ANGIELSKI: gratulujemy uzyskania tytułu laureata: Pawłowi z kl.5, Piotrowi z kl.5, Julii T z kl.1g, Elizie z 3g; gratulujemy zdobycia wyróżnienia: Dominice z kl.5, Mateuszowi, z kl.5, Julii P. z kl.1g, Andrzejowi z kl.1g, Mikołajowi z kl.1g, Anastazji z 3g.
JĘZYK NIEMIECKI: gratulujemy uzyskania tytułu laureata: Antoniemu z kl.1g; gratulujemy zdobycia wyróżnienia: Piotrowi z kl.5, Krystianowi z kl.3g.
JĘZYK POLSKI: gratulujemy zdobycia wyróżnienia: Julii T. z kl.1g, Michałowi z kl. 3g, Marcie J.z kl.4, Agnieszce z kl.5, Piotrowi z kl.5.
PRZYRODA: gratulujemy zdobycia wyróżnienia: Martynie z kl.6, Kacprowi z kl.6.

 

OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE CES ALBUS 2013
CHEMIA: gratulujemy zdobycia wyróżnienia: Andrzejowi z kl.1g, Antoniemu z kl.1g.
JĘZYK ANGIELSKI: gratulujemy uzyskania tytułu laureata: Andrzejowi z kl.1g, Julii T. z kl.1g, Jakubowi z kl.1g, Michałowi z kl.3g, Sławomirowi z kl.4, Ines z kl.4, Marcie D. z kl.4, Pawłowi z kl.5, Piotrowi z kl.5, Aleksandrowi z kl.5, Jerzemu z kl.5, Dominice z kl.5, Agnieszce z kl.5, Julii z kl.6; gratulujemy zdobycia wyróżnienia: Katarzynie z kl.1g, Wojciechowi z kl.1g, Julii P. z kl.1g, Anastazji z kl.3g, Marcie J. z kl.4, Pawłowi z kl.4, Rafałowi  z kl.4, Hannie z kl.4, Tymonowi z kl.6, Zuzannie z kl.6, Wiktorii z kl.6.
JĘZYK POLSKI: gratulujemy uzyskania tytułu laureata: Andrzejowi z kl.1g, Marcie D. z kl.4, Marcie J. z kl.4, Piotrowi z kl.5, Jakubowi z kl.5, Wiktorii z kl.6; gratulujemy zdobycia wyróżnienia: Jakubowi z kl.1g, Dianie z kl.1g, Ewie G. z kl.4, Rafałowi z kl.4, Bartoszowi z kl.4, Pawłowi z kl.4, Jerzemu z kl.5, Agnieszce z kl.5, Dominice z kl.5, Zuzannie z kl.6, Martynie z kl.6.
MATEMATYKA: gratulujemy uzyskania tytułu laureata: Andrzejowi z kl.1g, Mikołajowi z kl.1g, Michałowi z kl.3g, Aleksandrowi z kl.5;  gratulujemy zdobycia wyróżnienia: Krystianowi z kl.3g, Marcie D. z kl.4, Rafałowi z kl.4.
PRZYRODA: gratulujemy uzyskania tytułu laureata: Ewie G. z kl.4, Piotrowi z kl.5, Agnieszce z kl.5, Martynie z kl.6, Zuzannie z kl.6; gratulujemy zdobycia wyróżnienia: Julii z kl.5, Julii z kl.6, Stanisławowi z kl.6, Marii z kl.6.

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy:
uczniom Społecznej Szkoły Podstawowej 
osiągnięć w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LOGICZNEGO MYŚLENIA
• I miejsca Hani i Stasiowi z klasy 3 
• III miejsca Maćkowi z klasy 2 oraz Zuzi, Markowi, Mateuszowi i Krzysztofowi z klasy 3 
• IV miejsca Miłoszowi z klasy 3 
• V miejsca Tomkowi z klasy 2 i Dominice z klasy 3 
• tytułu laureata Jakubowi R., Jakubowi M., Maksowi, Natalii, Jankowi, Piotrowi z klasy 3 oraz Marcelowi, Małgosi, Marice z klasy 1 
Gratulujemy gimnazjalistom 
osiągnięć w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LOGICZNEGO MYŚLENIA

 

 

 

• II miejsca Michałowi z klasy 3 g
• wyróżnienia Andrzejowi, Mikołajowi, Antoniemu z klasy 1 g

 

 

 

 

 

 

 

II Szkolny Konkurs Poezji Obcojęzycznej BY HEART - VON GANZEM HERZEN

 

Klasy 1-3
J. angielski
Tomasz K - miejsce I
Mikołaj K - miejsce II
Miłosz L i - miejsce III
wyróżnienia : Maja M i Maciej W
J.niemiecki
Jakub M - miejsce I
Magdalena Z - miejsce II
Mateusz M - miejsce III
wyróżnienia : Magdalena M i Stanisław B

 

Klasy 4-6
J. angielski:
Julia D. - miejsce I
Julia W. - miejsce II
Paweł S. - miejsce III
wyróżnienie: Kuba Ż.
J. niemiecki:
Paweł K. - miejsce I
Martyna M. - miejsce II
Marysia O. - miejsce III
wyróżnienia: Rafał T. i Wiktoria P.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy uzyskania tytułu laureata w sesji wiosennej ogólnopolskiej olimpiady Olimpus z j. polskiego: Dominice i Agnieszce z klasy 5 oraz Andrzejowi i Julii T. z klasy 1g.

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE GALILEO 2013
HISTORIA: gratulujemy uzyskania tytułu laureata Andrzejowi z kl.1g, Jakubowi z kl.5 i Marii z kl.5; gratulujemy zdobycia wyróżnienia Julii P. z kl.1g, Rafałowi z kl.4, Piotrowi z kl.5 i Adzie z kl.5.
JĘZYK ANGIELSKI: gratulujemy uzyskania tytułu laureata Andrzejowi z kl.1g, Anastazji z kl.3g, Piotrowi z kl.3g, Krystianowi z kl.3g, Elizie z kl.3g, Marcie D. z kl.4, Rafałowi z kl.4, Pawłowi z kl.5, Agnieszce z kl.5, Mateuszowi z kl.5, Stanisławowi z kl.6; gratulujemy zdobycia wyróżnienia Julii P. z kl.1g, Julii T. z kl.1g, Dianie z kl.2g, Marcie J. z kl.4, Jakubowi z kl.5, Aleksandrowi z kl.5, Jerzemu z kl.5, Kamilowi z kl.5, Marii z kl.5, Adzie z kl.5, Zuzannie z kl.6.
JEZYK NIEMIECKI: gratulujemy uzyskania tytułu laureata Antoniemu z kl.1g, Andrzejowi z kl.1g, Krystianowi z kl.3g, Zuzannie z kl.6, Wiktorii z kl.6; gratulujemy zdobycia wyróżnienia Julii P z kl.1g, Katarzynie z kl.1g, Pawłowi z kl.4, Marcie J. z kl.4, Hannie z kl.4, Marcie D. z kl.4, Ingrid z kl.4, Jakubowi z kl.5, Agnieszce z kl.5, Piotrowi z kl.5, Kamilowi z kl.5, Stanisławowi z kl.6.
JĘZYK POLSKI: gratulujemy uzyskania tytułu laureata Mikołajowi z kl.1g, Michałowi z kl.3g, Sławomirowi z kl.4, Marcie J. z kl.4, Rafałowi z kl.4; gratulujemy zdobycia wyróżnienia Julii P. z kl.1g, Andrzejowi z kl.1g, Julii T. z kl.1g, Krystianowi z kl.3g, Łukaszowi z kl.3g, Mateuszowi z kl.3g, Marcie d. z kl.4, Hannie z kl.4, Jakubowi z kl.5, Piotrowi z kl.5, Pawłowi z kl.5, Wiktorii z kl.6.
MATEMATYKA: gratulujemy uzyskania tytułu laureata Mikołajowi z kl.1g, Andrzejowi z kl.1g, Michałowi z kl.3g.
PRZYRODA: gratulujemy uzyskania tytułu laureata Marcie D. z kl.4 oraz zdobycia wyróżnienia Rafałowi z kl.4.

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy uczniom zdobycia wysokich miejsc w konkursie z j. polskiego Omnibus. 
Laureatami zostali Marta D., Ewa G i Paweł z klasy 4, Dominika, Agnieszka oraz Piotr z klasy 5 oraz Andrzej, Julia T, Julia P., Mikołaj, Jakub i Wojtek z klasy 1g.

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS J.NIEMIECKIEGO SPRACHDOKTOR 2013
Gratulujemy uzyskania tytułu LAUREATA i I miejsca w Polsce uczniowi kl. III g Krystianowi
Gratulujemy uzyskania II lokaty: Antoniemu, Julii P., Katarzynie z kl. I g, Jakubowi, Aleksandrowi , Piotrowi, Dominice, Mateuszowi z kl.5
Gratulujemy uzyskania III lokaty: Mikołajowi, Andrzejowi, Wojciechowi i Jakubowi z kl. I g Jakubowi, Dianie z kl. II g , Agnieszce i Jerzemu z kl.5 jak również uczniom kl. 4 : Marcie J. i Marcie D.

 

 

 

 

 

Laureat konkursu językowego

 

Miło nam poinformować, że Piotr, uczeń klasy 5, został laureatem X Wrocławskiego Konkursu Języka Angielskiego English Master organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 90 we Wrocławiu pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

 

 

 

 

 

Gimnazjaliści nie zawiedli

 

Jak co roku, uczniowie Społecznego Gimnazjum Optimum zakwalifikowali się do finału Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, zwanego przez wtajemniczonych KWOKĄ. 13 maja w finałowych zmaganiach wezmą udział: Kuba z klasy I, Ala z klasy II i Eliza z klasy III. Trzymamy kciuki!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy uczniom klasy piątej: Agnieszce, Aleksandrowi i Piotrowi awansu do finału Konkursu Matematyka i Ekonomia dla uczniów klas V-VI szkół podstawowych.

 

 

 

 

 

OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE OLIMPUS – SESJA ZIMOWA 2013
Gratulujemy laureatom Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus z j. angielskiego: 
Mikołajowi, Julii T., Andrzejowi, Antoniemu, Jakubowi, oraz Julii P. z kl. 1g
Anastazji z kl. 3g
Piotrowi i Pawłowi z kl. 5
Stanisławowi z kl. 6

 

Gratulujemy laureatom Ogólnopolskiego Konkursu Olimpus z j.polskiego:
Marcie D. z kl. 4
Wiktorii z kl. 6

 

OGÓLNOPOLSKIE OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE OLIMPUSEK – SESJA ZIMOWA 2013
Edukacja wczesnoszkolna:
Gratulujemy laureatom:
Małgorzacie, Hubertowi, Antoninie, Marcelowi, Magdalenie, Joannie, Marice, Mikołajowi, Zofii i Kacprowi z kl. 1
Maciejowi W., Ewie, Tomaszowi i Mai z kl. 2
Stanisławowi, Milenie, Markowi, Krzysztofowi, Piotrowi, Dominice, Miłoszowi, Mateuszowi i Hannie z kl. 3
Język angielski:
Gratulujemy laureatom: Marcelowi i Magdalenie z kl. 1

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS J. NIEMIECKIEGO SEZAM 2012
Gratulujemy wyróżnionym: 
Dominice i Piotrowi z kl. 5
Antoniemu z kl. 1g
Krystianowi z kl. 3g

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS J. POLSKIEGO EDI PINGWIN 2012
Gratulujemy laureatce Agnieszce z kl. 5 oraz wyróżnionym Marcie D. i Rafałowi z kl. 4 oraz Piotrowi z kl. 5 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK HUMANISTYCZNY 2012
Gratulujemy uzyskania drugiej lokaty: Andrzejowi, Mikołajowi i Antoniemu z kl. 1g.
Gratulujemy uzyskania trzeciej lokaty: Julii P. i Jakubowi z kl. 1g, Krystianowi i Michałowi z kl. 3g, Marcie D. i Sławomirowi z kl. 4 oraz Piotrowi z kl. 5.
OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY 2012
Gratulujemy uzyskania drugiej lokaty: Andrzejowi z kl.1g
Gratulujemy uzyskania trzeciej lokaty: Agnieszce z kl. 5
OGÓLNOPOLSKI KONKURS J. NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND 2012
Gratulujemy uzyskania drugiej lokaty: Wiktorii z kl. 6 i Dominice z kl. 5
Gratulujemy uzyskania trzeciej lokaty: Piotrowi, Agnieszce i Jakubowi z kl. 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laureat Olimpiady Matematycznej
Gratulujemy Michałowi, uczniowi klasy III gimnazjum uzyskania tytułu LAUREATA VIII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów o zasięgu ogólnopolskim! Tym samym Michał jest zwolniony z pisania matematyczno-przyrodniczej części egzaminu gimnazjalnego otrzymując maksymalna ilość punktów oraz ma zagwarantowane przyjęcie do wybranego liceum. Gratulujemy sukcesu!

 

 

 

Gratulujemy 
Agnieszce z kl. 5 uzyskania tytułu LAUREATK I Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej , nagrody oraz zdobycia maksymalnej ilości punktów w konkursie.

 

 

 

Gratulujemy uczniom klasy 5- LAUREATOM Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej :
Marii, Jakubowi, Piotrowi, Mateuszowi.

 

 

 

 

 

GRATULUJEMY :
MIKOŁAJOWI z kl.1g 1 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Olimpus 
oraz 
Andrzejowi z kl. 1 g 2 miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Olimpus 
a także uczniom kl. 1 g: Jakubowi, Julii P., Antoniemu, Jędrzejowi, Wojciechowi , Sławkowi z kl.4 - tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Olimpus 
-z klasy 1 g- Julii P.,Julii T, Mikołajowi,Wojciechowi, Krystianowi z kl.3g, Sławkowi z kl.4, Piotrowi z kl.5, - tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Olimpus 
- z kl. 1g, Andrzejowi , Mikołajowi, Jakubowi , Marcie z kl.4 –Dominice z kl.5- tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego Olimpus 
- Mikołajowi z kl.1g, Michałowi z kl.3g, Marcie z kl.4- tytułu laureata w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Olimpus

 

- Anastazji z kl.3g udziału w półfinale Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego.

 

 

 

 

 

GRATULUJEMY Zofii z klasy 1 WYRÓŻNIENIA w konkursie NAJPIĘKNIEJSZA SZOPKA BETLEJEMSKA
oraz zakwalifikowania prac na wystawę następujących uczniów:Stanisława z kl.6, Zofii z kl.1 ,
Dominiki z kl.5 , Aleksandra z kl.5

 

 

 

 

 

Gratulujemy  LAUREATOM  Ogólnopolskiego  Konkursu   CES:  z historii - Mikołajowi z kl. 1g z języka angielskiego -Julii P. z kl.1g - Wojciechowi z kl.1g  - Jakubowi z kl.1g - Piotrowi z kl. 5 - Wiktorii z kl. 6 z języka niemieckiego - Antoniemu z kl. 1 g -Marcie J. z kl.4 - Dominice z kl. 5 -Piotrowi z kl.5 - Jakubowi z kl.5 - Mateuszowi z kl.5 - Agnieszce z kl.5 - Marii z kl.6  z języka polskiego - Mikołajowi z kl.1g - Jakubowi z kl.1g z matematyki - Mikołajowi z kl.1g - Michałowi z kl. 3 g

 

 

 

Gratulujemy WYRÓŻNIONYM w Ogólnopolskim Konkursie CES z historii - Piotrowi z kl.5 z języka angielskiego -Julii T. z kl.1g - Mikołajowi  z kl.1g - Anastazji z kl.3g - Marcie D. z kl. 4 - Hannie z  kl. 4 - Dominice z kl5 -  Julii z kl.6 - Tymonowi z kl.6 - Marii  z kl.6  z języka niemieckiego - Katarzynie z kl.1g - Mikołajowi z kl.1g - Marcie D. z kl.4 - Rafałowi z kl.4   -  Hannie z kl. 4 - Sławomirowi z kl.4   - Wiktorii z kl.6 - Julii z kl.6 - Tymonowi z kl. 6   z języka polskiego - Julii P. z kl.1g - Antoniemu  z kl.1g - Piotrowi z kl.5  z matematyki - Jakubowi zkl1g - Piotrowi z kl.5 - Aleksandrowi  kl.5

 

 

 

 

 

Gratulujemy gimnazjalistom: Andrzejowi ( kl.1), Mikołajowi (kl.1), Michałowi ( kl.3) oraz uczniom klasy 6 : Kacprowi. Martynie, Julii przejścia do finału konkursu matematycznego KOMA.

 

 

 

 

 

Miło nam poinformować, że czworo naszych uczniów zostało wyróżnionych za wybitne osiągnięcia w nauce rocznym stypendium przyznanym przez Prezydenta Wrocławia w ramach Uczniowskiego Programu Stypendialnego. Serdecznie gratulujemy Mikołajowi i Andrzejowi z klasy 6 oraz Klaudii i Mateuszowi B. z kl. IIIG.

 

 

 

 

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

 

 

 

 

 

Gratulujemy tytułu LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego ALBUS 2012 Piotrowi z kl.4,  Jakubowi  z kl.4,  Dominice  z kl.4,  Mikołajowi  z kl.6,  Katarzynie  z kl.6, Jagodzie  z kl.6,  Julii  z kl.6
oraz WYRÓŻNIEŃ w tym konkursie:
Adzie  z kl.4,   Agnieszce  z kl.4,  Mateuszowi G. z kl.4  , Stefanowi  z kl.5    Kacprowi  Z kl.5
Andrzejowi  z kl.6 , Jakubowi  z kl.6 ,Martynie   z kl.6  ,Cezaremu z kl.6 ,Barbarze  z kl.6

 

 

 

Gratulujemy tytułu LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS 2012
Michałowi S. z klasy 2g
Mateuszowi B. z klasy 3g
Klaudii I. z klasy 3g
Mikołajowi M. z klasy 6
Andrzejowi T. z klasy 6
Jakubowi P. z klasy 6

 

oraz WYRÓŻNIEŃ w tym konkursie:
Mateuszowi S. z klasy 2g
Agnieszce T. z klasy 4
Piotrowi G. z klasy 4
Aleksandrowi K. z klasy 4
Cezaremu B. z klasy 6

 

 

 

 

 

Gratulujemy tytułu LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ALBUS 2012
Hubertowi z kl. 3 g, Michałowi z kl.3g, Piotrowi z kl.4, Agnieszce z kl.4, Pawłowi K. z kl.4, Mateuszowi z kl.4, Dominice z kl.4, Wojciechowi z kl.6, Andrzejowi z kl.6 oraz Mikołajowi z kl.6.

 

oraz WYRÓŻNIEŃ w tym konkursie:
Krystianowi z kl.2g
Krzysztofowi z kl.3g
Jerzemu z kl.4 
Marii z kl.4
Julii z kl.5 
Wiktorii z kl.5
Zuzannie P. z kl.5 
Zuzannie R. z kl.5
Cezaremu z kl.6
Julii P. z kl.6
Julii T. z kl.6
Barbarze z kl.6

 

 

 

 

 

Gratulujemy tytułu LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego EDI PANDA 2012
Mateuszowi z kl. 3 g i Mikołajowi z kl.6

 

oraz WYRÓŻNIEŃ w tym konkursie:
Zuzannie P. z kl.5
Pawłowi K. z kl.4
Andrzejowi z kl.6
Anastazji z kl.2g
Michałowi z kl.2g
Piotrowi z kl.2g Gratulujemy WYRÓŻNIEŃ w Ogólnopolskim Konkursie Języka Polskiego EDI PANDA 2012:
Andrzejowi z kl.6 
Mikołajowi z kl.6

 

 

 

 

 

Gratulujemy tytułu LAUREATA
w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MAT 2012
Czarkowi z klasy 6
Andrzejowi z klasy 6
Kacprowi z klasy 5
Michałowi z klasy 2gimnazjum
Gratulujemy tytułu LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie MIX humanistyczny 2012
Mateuszowi z kl. 3 g oraz WYRÓŻNIEŃ w tym konkursie:
Krzysztofowi z kl.3 g
Mateuszowi z kl. 4
Mikołajowi z kl.6
Julii P. z kl.6 Tytuł LAUREATA w Ogólnopolskim Konkursie CES z Języka Niemieckiego zdobyli: Piotr z kl.4
Mikołaj z kl.6 natomiast WYRÓŻNIENIE otrzymali: Krystian z kl.2g
Jakub z kl.4
Dominika z kl.4
Mateusz z kl.4
Zuzanna z kl.5
Kasia z kl.6

 

 

 

W Ogólnopolskim Konkursie Historycznym MIX 2012 organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej
tytuł laureata otrzymali: Jakub z klasy 6, Agnieszka i Jakub z klasy 4.
Wyróżnienia zdobyli: Andrzej i Mikołaj z klasy 6 oraz Paweł B. i Piotr z klasy 4, a także Stanisław z klasy 5.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

 

Gratulujemy uzyskania II lokaty w trzynastej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Germanistycznego SPRACHDOKTOR 2012 :
Krystianowi z klasy 2 SG
uczniom z klasy 4 SSP - Piotrowi,Dominice, Mateuszowi, Jakubowi, Aleksandrowi, Agnieszce,
uczniom z klasy 6 SSP - Mikołajowi, Andrzejowi, Martynie, Julii P., Julii T.
oraz uzyskania III lokaty:
Oldze z klasy 4 SSP
Tymonowi z klasy 5 SSP
Katarzynie z klasy 6 SSP
Jędrzejowi z klasy 6 SSP

 

 

 

 

 

Gratulujemy:
uczniom Społecznej Szkoły Podstawowej 
osiągnięć w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LOGICZNEGO MYŚLENIA
• tytułu laureata Milenie, Markowi i Mateuszowi z klasy 2 SSP, Marcie, Alicji, Ewie, Hani, Marcie, Ines, Ingrid, Sławkowi, Ewie, Pawłowi, Mateuszowi, z klasy 3SSP
• I miejsca Krzysztofowi z klasy 2 SSP
• III miejsca Dominice z klasy 2 SSP 
• IV miejsca Stasiowi z klasy 2 SSP 
• V miejsca Miłoszowi i Dominice z klasy 2 SSP

 

 

 

Gratulujemy:
uczniom Społecznej Szkoły Podstawowej OPTIMUM
osiągnięć w Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek
• tytułu laureata Ewie i Tomkowi z klasy 1SSP,Piotrkowi, Jankowi i Maksowi z klasy 2 SSP

 

• I miejscaMilenie z klasy 2 SSP

 

• III miejsca Maćkowi z klasy 1SSP, Dominice, Markowi i Mateuszowi z klasy 2 SSP

 

 

 

 

 

Serdecznie gratulujemy gimnazjalistom: Dianie, Anastazji, Elizie, Alicji, Michałowi z kl. III i Krzysztofowi zakwalifikowania się do finału IV Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych.

 

 

 

 

 

Gratulacje dla debiutantki:
Maria Złotek - wyróżnienie za pracę „ Dwie magiczne perły”, w konkursie PIERNIKOWA CHATA organizowanym przez DOM KULTURY "ŚWIATOWID" we Wrocławiu
 więcej TUTAJ

 

 

 

 

Gratulujemy Mateuszowi z klasy III gimnazjum zakwalifikowania się na międzynarodowe warsztaty z fizyki , które są organizowane w Genewie.

 

 

 

 Gratulujemy II lokaty w konkursie matematycznym ALFIK:

 

• Czarkowi z klasy 6

 

• Andrzejowi z klasy 6 oraz III lokaty w konkursie matematycznym ALFIK

 

• Michałowi z klasy 2 gimnazjum

 

• Agnieszce z klasy 4

 

• Mikołajowi z klasy 6

 

 

 

 

 

Gratulujemy osiągnięcia tytułu EKSPERTA ORTOGRAFII 
w ogólnopolskim konkursie CES uczniom klasy 6 :
• Mikołajowi 
• Andrzejowi
• Jakubowi

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy wyróżnień w konkursie języka niemieckiego DEUTSCHFREUND 2011
• Krystianowi z kl. 2 gimnazjum 
• Julii z kl. 5
• Zuzannie z kl.5
• Andrzejowi z kl.6
………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

Gratulujemy tytułu LAUREATA
w Ogólnopolskim Konkursie OLIMPUS
z matematyki oraz z języka polskiego
Andrzejowi z klasy 6

 

 

 

 

 

Gratulujemy :
Uczniom klasy 6: Mikołajowi, Andrzejowi, Czarkowi zakwalifikowania się do finału konkursu ZDOLNY ŚLĄZACZEK
…………………………………………………………………………………..
Uczniom z klasy 6: Czarkowi, Mikołajowi, Andrzejowi, Julii , Jakubowi 
zakwalifikowania się do etapu powiatowego konkursu ZDOLNY ŚLĄZACZEK
……………………………………………………………………………………
Uczniom biorącym udział w konkursie na logo akcji wolontariatu „POLA NADZIEI” ogłoszonym przez Wrocławskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej 
• Elizie z klasy 2 g wygranej, rysunek naszej uczennicy jest symbolem akcji na terenie Dolnego Śląska
• Andrzejowi T z klasy 6 nagrody w kategorii klas 4-6
• Julii T wyróżnienia w kategorii klas 4-6

 

Uczniom biorącym udział w XIX Wojewódzkim Konkursie Rzeźbiarskim 
na szopkę betlejemską ogłoszonym przez MDK ŚRÓDMIEŚCIE 
* Tymonowi z klasy 5 NAGRODY DYREKTORA WYDZIAŁU EDUKACJI UM
m. WROCŁAWIA 
* wyróżnienia Martynie z kl.4, Agnieszce T. z kl.4, Stasiowi K z kl.4
* zakwalifikowania prac na wystawę muzealną : Julii z kl.5, Marcie z kl.3, Ingrid z kl. 3, Pawłowi B. z kl.4, Marii z kl.5,

 

Uczniom biorącym udział w ogólnopolskim konkursie MULTITEST
TYTUŁU LAUREATA z języka polskiego :
• Mikołajowi z kl.6, 
• Dominice z kl.4
TYTUŁU LAUREATA z języka niemieckiego :
• Jakubowi z kl.4
• Piotrowi z kl.4
• Aleksandrowi z /pkl.4
• Agnieszce z kl.4
• Dominice z kl.4
TYTUŁU LAUREATA z języka angielskiego :
• Dominice z kl.4
• Agnieszce z kl.4
• Julii P. z kl.6
• Cezaremu z kl.6
• Andrzejowi z kl.6
TYTUŁU LAUREATA z historii :
• Andrzejowi z kl.6
• Jakubowi z klk.6
• Michałowi z kl.2 gimnazjum
TYTUŁU LAUREATA z matematyki :
• Michałowi z kl.2 gimnazjum
• Klaudii z kl.3 gimnazjum

 

WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MULTITEST Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
• Krystianowi z kl.2 gimnazjum
• Mateuszowi z kl.3 gimnazjum
• Mikołajowi z kl.6
• Julii T z kl.6
• Jakubowi z kl.6

 

WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MULTITEST Z JĘZYKA 
NIEMIECKIEGO:
• Andrzejowi z kl.6
• Mateuszowi z kl.4
• Krystianowi z kl.2 gimnazjum

 

WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MULTITEST Z JĘZYKA 
POLSKIEGO:
• Cezaremu z kl.6
• Andrzejowi z kl.6
• Jerzemu z kl.4
WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MULTITEST Z HISTORII
• Agnieszce z kl.4
• Jakubowi z kl.4
• Radkowi z kl.5
• Stasiowi z kl.5
• Jędrzejowi z kl.6
• Julii P. z kl.6
WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MULTITEST Z MATEMATYKI:
• Piotrowi z kl.4
• Agnieszce z kl.4
• Andrzejowi z kl.6
• Mikołajowi z kl.6
• Jędrzejowi z kl.6
• Krystianowi z kl.2 gimnazjum

 

Read More

 

………………………………………………………………………………………………………………………

 

 

 

NASZE OSIĄGNIĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

 

 

 

 

 

Gratulujemy Julii z klasy 3g uzyskania tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie Multitest z języka niemieckiego.

 

Gratulujemy uzyskania wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie Multitest z języka niemieckiego: 
Dominice z klasy 3 SSP,
Stanisławowi z klasy 4 SSP,
Julii z klasy 4 SSP,
Karolinie K. z klasy 6 SSP,
Krystianowi z klasy 1 SG.

 

Gratulujemy Andrzejowi z klasy 5 SSP uzyskania tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie Multitest z języka polskiego.

 

Gratulujemy uzyskania wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie Multitest z języka polskiego:
Jakubowi z klasy 5 SSP,
Karolinie K. z klasy 6 SSP.

 

Gratulujemy Karolinie K. z klasy 6 SSP uzyskania tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie Multitest z języka angielskiego.

 

Gratulujemy uzyskania wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie Multitest z języka angielskiego:
Mateuszowi B. z klasy 2 SG,
Hubertowi z klasy 2 SG,
Karolinie M. z klasy 6,
Julii P. z klasy 5 SSP,
Mikołajowi z klasy 5 SSP.

 

Gratulujemy Mikołajowi z klasy 5 SSP uzyskania tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie Multitest z historii.

 

Gratulujemy uzyskania wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie Multitest z historii:
Julii P. z klasy 5 SSP,
Jakubowi z klasy 5 SSP.

 

Gratulujemy Karolinie K. z klasy 6 SSP uzyskania tytułu mistrza ortografii w ogólnopolskim Teście Ortograficznym.

 

Gratulujemy uzyskania tytułu eksperta ortografii w ogólnopolskim Teście Ortograficznym:
Sarze z klasy 3 SG,
Zofii z klasy 6 SSP.

 

Gratulujemy uzyskania tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny:
Czarkowi z klasy 5 SSP,
Andrzejowi z klasy 5 SSP.

 

Gratulujemy uzyskania tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie DEUTSCHFREUND z języka niemieckiego:
Julii z klasy 3 SG,
Krystianowi klasy 1 SG,
Andrzejowi z klasy 5 SSP,
Julii P. z klasy 5 SSP,
Karolinie K. z klasy 6 SSP,
Maciejowi z klasy 6 SSP.

 

Gratulujemy Karolinie K. z klasy 6, która zdobyła wyróżnienie w konkursie literackim. Praca Karoliny – kartka z pamiętnika dotycząca wspomnień o Janie Pawle II – została dostrzeżona wśród wielu prac nadesłanych na coroczny konkurs organizowany przez Gimnazjum Nr 4 we Wrocławiu. Jesteśmy dumni z osiągnięć szóstoklasistki i życzymy jej dalszych sukcesów!

 

Dnia 31 sierpnia 2010 roku w Gdańsku w Dworze Artusa w ramach obchodów rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych odbyło się podsumowanie Roku Historii Najnowszej – projektu edukacyjnego dotyczącego II wojny światowej i opozycji demokratycznej w latach 1970 – 89. Nasza szkoła również wzięła udział w tym programie organizując lekcje i warsztaty oraz przygotowując uczniów do konkursu. Praca Andrzeja Turko pt. „Od opaski strajkowej do legitymacji poselskiej” zdobyła 
I miejsce w Polsce. Andrzej uczestniczył w uroczystościach na Westerplatte, 
a dyplom i nagrodę odebrał w obecności pani minister Katarzyny Hall i Tadeusza Mazowieckiego. 
Kliknij w poniższe zdjęcie aby przeczytać więcej

 

W piątek 17 września 2010 roku, w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum OPTIMUM wzięli udział w pokazie-wykładzie "Świat gier logicznych i strategicznych" oraz w eliminacjach do Maratonu Matematycznego. Do finału Maratonu zakwalifikowało się siedem osób ze szkoły podstawowej:

 

Tymon z klasy 4
Stefan z klasy 4
Cezary z klasy 5
Jakub z klasy 5
Karolina M. z klasy 6
Michał z klasy 6 oraz 
Dominik z klasy 6.

 

W sobotnim finale najlepiej wypadł Michał, który brał udział w Maratonie aż do 8 rundy. Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Nagrody w 2 semestrze roku szkolnego 2009/2010

 

GRATULUJEMY ZAJĘCIA I MIEJSCA 
W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE NAMALUJ PLAKAT "JESTEM BEZPIECZNY NA DRODZE" 
Andrzejowi z klasy 4 SSP

 

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE OMNIBUS 2010 Z JĘZYKA POLSKIEGO:
Andrzejowi z klasy 4 SSP
Mikołajowi z klasy 4 SSP
Julii P. z klasy 4 SSP
Jakubowi P. z klasy 4 SSP
Edycie z klasy 4 SSP
Julii T. z klasy 4 SSP
Emilii z klasy 4 SSP
Wojtkowi z klasy 4 SSP
Sarze z klasy II SG
Maksymilianowi z klasy II SG 
Mateuszowi z klasy I SG
Klaudii z klasy I SG
Sarze z klasy III SG
Małgorzacie z klasy III SG
Karolinie K. z klasy 5 SSP
Zofii z klasy 5 SSP
Michałowi z klasy 5 SSP
Aleksandrze z klasy 6 SSP
Marcie z klasy 6 SSP

 

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALBUS 2010 Z CHEMII:
Klaudii z klasy I SG

 

 

 

 
GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALBUS 2010 Z PRZYRODY:
Cezaremu z klasy 4 SSP
Jędrzejowi z klasy 4 SSP
Andrzejowi z klasy 4 SSP
Julii T. z klasy 4 SSP
Jakubowi P. z klasy 4 SSP

 

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALBUS 2010 Z PRZYRODY:
Aleksandrze z klasy 6 SSP
Marcie z klasy 6 SSP

 

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MIX 2010 Z HISTORII:
Stanisławowi z klasy II SG
Julii P. z klasy 4 SSP
Jakubowi Sz. z klasy 4 SSP
Jakubowi P. z klasy 4 SSP
Jędrzejowi z klasy 4 SSP

 

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MIX 2010 Z HISTORII:
Cezaremu z klasy 4 SSP
Mikołajowi z klasy 4 SSP
Barbarze z klasy 4 SSP
Andrzejowi z klasy 4 SSP
Edycie z klasy 4 SSP
Racheli z klasy II SG
Małgorzacie z klasy III SG

 

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MIX 2010 Z JĘZYKA GratulujemyANGIELSKIEGO:
Julii z klasy II SG
Stanisławowi z klasy II SG
Radkowi z klasy III SG
Kacprowi z klasy III SG
Julii P. z klasy 4 SSP
Mikołajowi z klasy 4 SSP
Jakubowi P. z klasy 4 SSP
Zofii z klasy 5 SSP
Karolinie K. z klasy 5 SSP
Michałowi z klasy 6 SSP

 

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MIX 2010 Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
Julii z klasy II SG
Karolinie K. z klasy 5 SSP
Michałowi z klasy 5 SSP

 

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MIX 2010 Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
Robertowi z klasy III SG
Mikołajowi z klasy 4 SSP
Andrzejowi z klasy 4 SSP
Cezaremu z klasy 4 SSP
Zofii z klasy 5 SSP
Krystianowi z klasy 6 SSP
Marcie z klasy 6 SSP
Anastazji zbr / klasy 6 SSP

 

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MIX HUMANISTYCZNY 2010:
Jakubowi P. z klasy 4/strongsystem-readmore SSP
Andrzejowi z klasy 4 SSP
Mikołajowi z klasy 4 SSP
Julii P. z klasy 4 SSP

 

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MIX HUMANISTYCZNY 2010:
Julii T. z klasy 4 SSP
Edycie z klasy 4 SSP
Emilii z klasy 4 SSP

 

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA
W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM KANGUREK:
Jerzemu z klasy 2 SSP
Franciszkowi z klasy 2 SSP
Jakubowi z klasy 2 SSP
Aleksandrowi z klasy 2 SSP
Agnieszce z klasy 2 SSP

 

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA
W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM KANGUR:
Stanisławowi z klasy 3 SSP
Radosławowi z klasy 3 SSP
Cezaremu z klasy 4 SSP
Michałowi z klasy 6 SSP

 

 

 

 
Sportową chlubą naszej szkoły jest uczennica klasy 6 Zuzia, która intensywnie trenuje karate i grę w tenisa. Zdobywszy już większość laurów w dziedzinie karate, podbija teraz świat tenisa. Zuzia jest laureatką kilku turniejów polskich, gdzie zdobyła 1 miejsca, a jej trofea możemy podziwiać na zdjęciach. 
Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki!
Zobacz galerię

 

GRATULUJEMY
Mikołajowi z klasy 4 SSP
Zdobycia tytułu LAUREATA
1 miejsce w województwie, 11 w kraju/
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE HUMANISTYCZNYM ALFIK

 

KONKURSY W PIERWSZYM SEMESTRZE 2009/2010

 

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO MULTITEST:
• Julii z klasy II SG 
• Andrzejowi z klasy 4 SSP
• Basi z klasy 4 SSP 
• Julii P. z klasy 4 SSP

 

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MULTITEST Z MATEMATYKI :
• Michałowi z klasy 6 SSP 
• Oli z klasy 6 SSP
• Magdalenie z klasy 6 SSP 
• Czarkowi z klasy 4 SSP 
• Mikołajowi z klasy 4 SSP

 

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO MULTITEST:
• Andrzejowi z klasy 4 SSP 
• Emilii z klasy 4 SSP.
• Julii P. z klasy 4 SSP
• Karolinie K. z klasy 5 SSP
• Jakubowi z klasy II SG

 

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND:
• Julii z klasy II SG

 

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE JĘZYKA POLSKIEGO OLIMPUS:
• Mikołajowi z klasy 4 SSP

 

GRATULUJEMY WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE
MULTITEST Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
• Małgorzacie z klasy III SG 
• Stasiowi z klasy II SG
• Czarkowi z klasy 4 SSP
• Mikołajowi z klasy 4 SSP
• Zuzannie z klasy 6 SSP
• Karolinie M. z klasy 6 SSP
• Zosi z klasy 5 SSP

 

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA
MULTITEST Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

• Mikołajowi z klasy 4 SSP
• Jakubowi p. z klasy 4 SSP
• Katarzynie M. z klasy 4 SSP
• Karolinie k. z klasy 5 SSP

 

DEUTSCHFREUND Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

Krystianowi z klasy 6 SSP
Robertowi z klasy III SG
Klaudii z klasy I SG

 

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA
W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE Z MATEMATYKI - OLIMPUS:
• Czarkowi z klasy 4 SSP 
• Mikołajowi z klasy 4 SSP
• Michałowi z klasy 6 SSP

 

GRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA
W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE Z HISTORII - OLIMPUS:
• Edycie z klasy 4 SSP
• Jakubowi P. Z klasy 4 SP
• Mikołajowi z klasy 4 SSP
• Aleksandrze z klasy 6 SP.

 

 

 

 
GRATULUJEMY V MIEJSCA 
W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA W KATEGORII SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W ETAPIE REJONOWYM:
• Dawidowi B. z klasy 1 G

 

KONKURSY W II SEMESTRZE 2008/2009

 

1. Nagrody w międzynarodowym konkursie matematycznym KANGUR:
- Kacper, Staś, Stefan z kl. 2 szkoły podstawowej
- Czarek, Andrzej z kl. 3 szkoły podstawowej
- Michał P., Karolina K. z kl. 4,
- Michał Sz. Z kl. 5

 

2. Nagrody w ogólnopolskim konkursie języka niemieckiego OLIMPUS:
- JULIA N. z kl. 1 gimnazjum - I miejsce w Polsce
- Karolina K. z kl. 4 - laureatka 
- Marta m. z kl. 5 - laureatka

 

3. Wyróżnienie we wrocławskim konkursie " Moja wrocławska baśń" :
- Karolina K. z kl.4.

 

4. Finalista konkursu matematycznego ORZEŁ (III miejsce) Cezary B. z kl.3

 

5. Wyróżnienie w konkursie matematycznym ORZEŁ- Andrzej z kl. 3

 

6. II miejsce w VI WIELKIM LEŚNICKIM DYKTANDZIE - Ada W z kl.6.

 

7. Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie językbr /a angielskiego CES:
- Stanisław P. z kl.1 gimnazjum
- Małgorzata N. z kl. 2 gimnazjum
- Radosław R. z kl.2 gimnazjum
- Jan T z kl.5 
- Adrianna w z kl. 6

 

8. Laureaci w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego CES:
- Krzysztof W z kl. 3 gimnazjum
- Rami z klasy 3 gimnazjum
- Karolina K. z kl. 4
- Marta M. z kl. 5 
- Weronika m z kl. 6

 

9. Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie humanistycznym CES:
- Marta M z kl. 5

 

10. Laureat w ogólnopolskim konkursie matematyczo - przyrodniczym CES:
- Maciej W

 

11. Wyróżniony w ogólnopolskim konkursie matematyczno- przyrodniczym CES:
-Wojciech D.

 

12. Drugie miejsce w konkursie recytatorskim "Dzieci mają głos" - Marta M. z kl. 5
Wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Dzieci mają głos" - Michał Sz. Z kl. 5

 

13. Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie j. polskiego "Słowo daję" (szczebel wojewódzki) - Ada W. z kl. 6

 

14.Nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR:
- Dominik D kl.IV I lokata
- Karolina K kl.IV II lokata
- Karolina S kl.IV II lokata
- Karolina M kl.IV II lokata
- Zofia K kl. IV III lokata
- Krystian R kl.V II lokata
- Adrianna W kl.VI II lokata
- Maciej Ł kl.VI III lokata
- Julia N kl.IG II lokata
- Robert K kl.II G II lokata
- Krzysztof Wkl.IIIG III lokata

 

15. Laureaci w ogólnopolskim konkursie języka polskiego Sezam:
- Jakub P, klasa 3 szkoły podstawowej
- Julia P, klasa 3 szkoły podstawowej
- Andrzej T, klasa 3 szkoły podstawowej

 

16. Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie języka polskiego Sezam:
- Cezary B, klasa 3 szkoły podstawowej
- Barbara F, klasa 3 szkoły podstawowej
- Martyna O, klasa 3 szkoły podstawowej
- Jakub Sz, klasa 3 szkoły podstawowej 
- Mikołaj M, klasa 3 szkoły podstawowej
- Julia T, klasa 3 szkoły podstawowej

 

17. Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie matematycznym Sezam:
- Cezary B, klasa 3 szkoły podstawowej
- Mikołaj M, klasa 3 szkoły podstawowej
- Martyna O, klasa 3 szkoły podstawowej

 

18. Ogólnopolski konkurs matematyczny Plusik- Minusik:
- 3 miejsce dla Cezarego B, klasa 3 szkoły podstawowej
- wyróżnienie dla Andrzeja T., klasa 3 szkoły podstawowej

 

19. I Wrocławski Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych:
- I miejsce: Kacper M. z klasy II gimnazjum
- wyróżnienia: Radek R. z klasy II gim., Rami z klasy III gim., Maks K. z klasy I gim., 
Stanisław P. z klasy I gim., Jakub Z. z klasy I gim.

 

 

 

 
13 maja 2009 odbył się I WROCŁAWSKI KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH, w finale znalazło się ośmioro uczniów Społecznego Gimnazjum Optimum. 
Zadanie trudne, ale nie niemożliwe - Kacper z kl.II zajął I miejsce, a Rami z kl.III, Radek z kl.II, Staś, Maks i Kuba z kl.I zdobyli wyróżnienia oraz zaszczytne ptytuły finalistówp! Konkurs odbył się pod patronatem WCDN-u, a jego laureaci otrzymają dodatkowe punkty przy rekrutacji do liceum. Gratulujemy nagrodzonym uczniom 
i pani Alinie -nauczycielce języka angielskiego, życzymy kolejnych sukcesów!

 

 

 

27 marca w Centrum Kultury Zamek odbył się konkurs recytatorski "Dzieci mają głos". W konkurencji szkół podstawowych świetnie wypadli Marta i Michał z klasy 
5 SSP OPTIMUM. Marta ,pięknie recytując wiersz "Dyrektor i pomnik" 
K.I. Gałczyńskiego, zdobyła drugie miejsce w konkursie .Natomiast ciekawa deklamacja wiersza "Kto wymyślił choinki" K. I. Gałczyńskiego przez Michała, spotkała się z uznaniem i uczeń otrzymał wyróżnienie. Jesteśmy dumni z Marty i Michała, gratulujemy unbsp;WYRÓŻNIEŃczniom zdolności interpretowania tekstu.

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny Szkolnej Akademii Wiedzy "Orzeł"
osiągnięcia uczniów klasy 3 SSP OPTIMUM
Julia - dyplom laureata, nagroda książkowa,
Jakub - dyplom laureata, nagroda książkowa,
Andrzej - dyplom laureata, nagroda książkowa,
Cezary - dyplom wyróżnienia,
Barbara - dyplom wyróżnienia,
Martyna - dyplom wyróżnienia,
Jakub - dyplom wyróżnienia,
Mikołaj - dyplom wyróżnienia,
Julia - dyplom wyróżnienia,
Ogólnopolski Konkurs Mtematyczny Szkolnej Akademii Wiedzy "Orzeł"
osiągnięcia uczniów klasy 3 SSP OPTIMUM
Cezary - dyplom wyróżnienia,
Mikołaj - dyplom wyróżnienia,
Martyna - dyplom wyróżnienia
Konkurs matematyczny "Stypendiada wczesnoszkolna"
Cezary - III miejsce,
Andrzej - wyróżnienie
Zobacz też galerię

 

Gratulujemy Karolinie K. z klasy 4 wyróżnienia w konkursie literackim "Moja wrocławska baśń". Napisała ona piękny, fantazyjny tekst, zatytułowany "Rynek", związany z sercem naszego miasta. Spośród 313 utworów zgłoszonych do konkursu baśń Karoliny otrzymała wyróżnienie. Uczennicy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów literackich!

 

Serdecznie gratulujemy uczniom klasy 6, którzy w finale międzyszkolnego interdyscyplinarnego konkursu ASY Z 6 KLASY, organizowanego przez 
Gimnazjum nr 28 we Wrocławiu, pokonali zespoły z 25 wrocławskich szkół podstawowych i ostatecznie zajęli drugie miejsce.
W klasyfikacji indywidualnej laureatkami w trzech z pięciu kategorii konkursowych zostały:
Adrianna, w części humanistycznej
Ania w języku niemieckim
Weronika w języku angielskim

 

Gratulujemy Adzie z klasy 6 ogromnego sukcesu osiągniętego w ogólnopolskim konkursie polonistycznym "Daję słowo". Ada jest finalistką tego konkursu, otrzymała wyróżnienie w etapie wojewódzkim za wysoki poziom wiedzy oraz kompetencji językowych w opowiadaniu na zadany temat. 
Życzymy jej dalszych sukcesów w zmaganiach konkursowych.

 

Julia z klasy I SG OPTIMUM
w konkursie DEUTSCHFREUND 2008 zdobyła tytuł LAUREATA, 
I miejsce w Polsce - 100% poprawnych odpowiedzi
Gratulujemy Julka świetnego wyniku !!!

 

W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE " OLIMPUS 2008 " z HISTORII
niżej wymienieni uczniowie zdobyli tytuł LAUREATA:
Krzysztof z klasy III SG,
Ania z klasy 6 SSP
i Maciek z klasy 4
Gratulujemy

 

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ CENTRUM 
EDUKACJI SZKOLNEJ :
MULTITEST 2008 - HISTORIA

 

niżej wymienieni uczniowie zdobyli tytuł LAUREATA:
Sara z klasy I SGEdycie z klasy 4 SSP
Jakub z klasy I SG
Filip z klasy II SG
Maciek z klasy 4 SSP
Michał z klasy 4 SSP
Karolina K z klasy 4 SSP
Karolina M z klasy 4 SSP
Zofia z klasy 4 SSP

 

niżej wymienieni uczniowie otrzymali WYRÓŻNIENIA:
Klaudia z klasy 6 SSP
Adrianna z klasy 6 SSP
Maciejz klasy 6 SSP

 

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ CENTRUM 
EDUKACJI SZKOLNEJ :
MULTITEST 2008 JĘZYK ANGIELSKI

 

Karolina S z klasy 4 tytuł LAUREATKI
Karolina K z klasy 4 tytuł LAUREATKI
Weronika z klasy 6 tytuł LAUREATKI

 

Jakub z klasy I SG otrzymał WYRÓŻNIENIE
Maciej z klasy 4 otrzymał WYRÓZNIENIE
Adrianna z klasy 6 otrzymała WYRÓZNIENIE

 

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ CENTRUM 
EDUKACJI SZKOLNEJ :
MULTITEST 2008 JĘZYK NIEMIECKI

 

Karolina S z klasy 4 SSP otrzymała tytuł LAUREATKI
Karolina M z klasy 4 SSP otrzymała tytuł LAUREATKI

 

Karolina K z klasy 4 SSP otrzymała WYRÓŻNIENIE
Zofia z klasy 4 SSP otrzymała WYRÓŻNIENIE
Dominik z klasy 4 SSP otrzymał WYRÓŻNIENIE
Michał z klasy 4 SSP otrzymał WYRÓŻNIENIE
Marta z klasy 5 SSP otrzymała WYRÓŻNIENIE

 

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ CENTRUM 
EDUKACJI SZKOLNEJ :
MULTITEST 2008 MATEMATYKA

 

Maciek z klasy 4 SSP otrzymał tytuł LAUREATA
Michał z klasy 4 SSP otrzymał tytuł LAUREATA

 

Krzysztof z klasy III SG otrzymał WYRÓŻNIENIE
Karolina K z klasy 4 SSP otrzymała WYRÓŻNIENIE
Aleksandra z klasy 5 SSP otrzymała WYRÓŻNIENIE
Adrianna z klasy 5 SSP otrzymała WYRÓZNIENIE
Klaudia z klasy 5 SSP otrzymała WYRÓŻNIENIE
Wojciech z klasy 5 SSP otrzymał WYRÓZNIENIE

 

 

 

 
W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE DEUTSCHFREUND 2008

 

Filip z klasy II SG został FINALISTĄ
Adrianna z klasy 6 SSP została FINALISTKĄ

 

W VI WIELKIM LEŚNICKIM DYKTANDZIE / konkurs ortograficzny/

 

Ada z klasy 6 zajęła II MIEJSCE

 

DO FINAŁU KONKURSU POLONISTYCZNEGO " DAJĘ SŁOWO "
/ konkurs trwa/
zakwalifikowała się Ada z klasy 6 SSP

 

Do Powiatowego Etapu OLIMPIADY PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA
/ konkurs trwa/
zakwalifikowała sie Martyna z klasy II SG

 

W XVI WOJEWÓDZKIM KONKURSIE 
NA "NAJPIĘKNIEJSZĄ SZOPKĘ BETLEJEMSKĄMateuszowi z kl. 4 /strongp W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ CENTbr /RUM "

 

nagrodzone zostały szopki wykonane przez:
Elizę z klasy 5
Czarka z klasy 3

 

zakwalifikowane do pokonkursowej wystawy szopek w MUZEUM ETNOGRAFICZNYM
zostały prace:
Karoliny S i Karoliny M z klasy 4 SSP, Radka i Tymona z klasy 2 SSP,
Aleksandry ,Gabrysi,Łukasza ,Elizy z klabr //pzakwalifikowała sie Martyna z klasy II SGsy 5 SSP,oraz Czarka z klasy 3 SSP.

 

GRATULUJEMY nagrody w międzynarodowym konkursie matematycznym KANGUREK :
Michałowi z kl 4 SSP 
Adzie z kl 5 SSP
Annie P. z kl 6 SSP
Czesławowi z kl III SG

 

tytułu Finalistki KONKURSU WROCŁAWSKI TURNIEJ MŁODYCH MATEMATYKÓW
oraz nagrody w fotograficznym konkursie gminnym gminy Kobierzyce PIXEL
Ani P z klasy 6 SSP

 

Dyplomu Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Olimpus
Radkowi z kl I SG , 
Czesławowi z kl III SG , 
Maciejowi N z kl III SG , 
Maciejowi P z kl III SG, 
Pauli S z kl III SG

 

Dyplomu Laureata i nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Olimpus
Wojtkowi z kl 5 SSP

 

Dyplomu Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Olimpus
Kacprowi z kl I SG

 

Dyplomu Laureata w Ogólnpolskim Konkursie Języka Angielskiego Olimpus
Neli z kl 4 SSP i Weronice z kl 5 SSP

 

Dyplomu Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Olimpus
Julii z kl 6 SSP i Robertowi z kl I SG

 

tytułu Laureata etapu rejonowego w 53. DOLNOŚLĄSKIM KONKURSIE RECYTATORSKIM 
Wiktoriowi z klasy II SG

 

WYNIKI OSIĄGNIĘTE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECstrongGRATULUJEMY TYTUŁU LAUREATA- Cezary B, klasa 3 szkoły podstawowejbr /p/pKIEGO
GRATULUJEMY

 

UCZNIOM SSP I SG OPTIMUM DOSKONAŁYCH WYNIKÓW 
OSIĄGNIĘTYCH W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DEUTSCHFREUND 2007

 

UCZENNICY JULII Z KLASY 6 SSP
ZA ZAJĘCIE PIERWSZEGO MIEJSCA W KRAJU !!!

 

br /Gratulujemy Adzie z klasy 6 ogromnego sukcesu osiągniętego w ogólnopolskim konkursie polonistycznymMichał z klasy 4 SSP/p/p14.Nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR:15. Laureaci w ogólnopolskim konkursie języka polskiego Sezam:br /• Aleksandrze z klasy 6 SP.W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ CENTRUM/pbr /


Kalendarz OPTIMUM

Grudzień 2019
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
© 2019 Fundacja OPTIMUM.
Designed by Stanley